Hotel Appartement Kostenzer (Fügen im Zillertal)

Austria, Hochzillertal / Hochfügen, Fügen

Więcej o hotelu

od 1 698 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 227 244

Kategoria

***

Miasto

Fügen

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulny ośrodek apartamentowy Kostenzer znajdują się w odległości ok. 300 m od dolnej stacji kolejki Spieljochbahn i ok. 700 m od centrum Fügen. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy obiekcie. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 500 m, a termy Erlebnistherme Zillertall o ok. 800 m.Obiekt posiada Wi-Fi, zamykany i dostępny pieszo z budynku schowek na sprzęt narciarski z suszarką na buty, jak również miejsca parkingowe do dyspozycji gości (dostępność ograniczona).W cenę wyjazdu wliczona jest karta "Erste Ferienregion im Zillertal", z którą przysługują Państwu zniżki na wstęp do centrum wspinaczki Zillertal w Aschau oraz na basen Camping Aufenfeld w Aschau (organizator zastrzega sobie prawo zmian, wg informacji na miejscu).Wyposażenie i wyżywienieTypowo dla regionu urządzone apartamenty posiadają wannę/WC, TV kabl., telefon, mini niszę kuchenną z 2-palnikową kuchenką, lodówką, mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy, miejsce do spożywania posiłków oraz balkon lub taras. Apartamenty składają się z pokoju dzienno-sypialnego oraz jednej lub dwóch osobnych sypialni. Bez wyżywienia, ale na miejscu można wykupić kolację w hotelu KOSIS Sport Lifestyle.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcoweKarta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Bon zniżkowy o wartości 20,- € na lot paralotnią z instruktorem10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (Zniżka nie łączy się z innymi promocjami!)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Kolacja w KOSIS Sports Lifestyle Hotel (oprócz Bożego Narodzenia i Sylwestra)Wi-Fi

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Ręczniki i ściereczki kuchenne należy zabrać we własnym zakresie.

Apartament 4-osob. (ok. 50 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z dwoma pojedynczymi łóżkami i TV kabl.sypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon

Apartament 4-osob. (ok. 60 m?), SC

pokój dzienny z TV kabl.2 sypialnie (bez okna), każda z łóżkiem podwójnymtaras

Dojazd

Kolej: Fügen-Hart (w miejscowości), Jenbach (ok. 10 km)Przelot: Innsbruck (ok. 55 km), Salzburg (ok. 150 km), Monachium (ok. 170 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Maks. wysokość: 2378 mMin. wysokość: 600 mWys. miejscowość: 545 mWyciągi łącznie: 43Orczyki: 21Krzesełka: 13Gondole: 9Trasy łącznie: 107 kmTrasy zielone/niebieskie: 33 kmTrasy czerwone: 53 kmTrasy czarne: 21 km

Region narciarski Zillertaler Superskipass

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 630 mWyciągi łącznie: 180Orczyki: 76Krzesełka: 60Gondole: 44Trasy łącznie: 506 kmTrasy zielone/niebieskie: 171 kmTrasy czerwone: 274 kmTrasy czarne: 61 kmTrasy do skialpinizmu: 36 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -6 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 0 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Sob 5 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Ndz 3 °C temperatura w nocy -6 °C

 • Pon 1 °C temperatura w nocy -10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień