Hotel Resort Maria Alm

Austria, Hochkönig, Maria Alm

Więcej o hotelu

od 875 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 231 735

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 w centrum Maria Alm, tereny narciarskie ok.100 m.  

Wyposażenie

recepcja, hol z lobby, narciarnia, winda, restauracja, sala śniadaniowa. 

Wyżywienie

 z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 4 dań, bufet sałatkowy. Kolacja świąteczna (24.12).

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe standard (ok. 20 m2): prysznic, WC, telefon, TV kablowa, WiFi, sejf, balkon. Pokoje dwuosobowe standard plus (ok. 25 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, dla 2 osób dorosłych i dziecka do 12 lat. Pokoje jednoosobowe (ok. 20 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, bez balkonu.

Wellness

o pow. 100 m2. Sauna, bio sauna, pokój relaksacyjny.

Opłata klimatyczna

 ok. 2 EUR/dzień.

Parkowanie

 parking w cenie.

Zwierzę domowe

 hotel nie akceptuje zwierząt.

Kategoria Nekera

 4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki. 
Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 10:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

- tereny narciarskie ok. 100 m

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...