Hotel Vital Stoderhof

Austria, Hinterstoder, Hinterstoder

Więcej o hotelu

od 1 451 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 81 901

Kategoria

***

Miasto

Hinterstoder

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Vitalhotel Stoderhof położony jest w centrum Hinterstoder, zaledwie ok. 150 m od terenu narciarskiego Hinterstoder/Wurzeralm. Transfer z dworca lub lotniska możliwy jest za opłatą.
Hotel posiada recepcję, sieć Wi-Fi, salę śniadaniową, restaurację, bar, pokój wypoczynkowy z kącikiem zabaw dla dzieci i kącikiem internetowym. Do dyspozycji gości również przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów i bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).
Do strefy wellness należy kryty basen, sauna parowo, kabina z podczerwienią, studio fitness i pokój relaksacyjny. Za dopłatą dostępna jest również oferta masaży na zapytanie, zabiegi upiększające, odnowy biologicznej oraz zabiegi z zastosowaniem naturalnych środków leczniczych.
WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie obejmuje obfity bufet śniadaniowy z zimnymi oraz ciepłymi potrawami. Popołudniami podawany jest podwieczorek narciarski w godz. 15:00 - 17:00 z potrawami mącznymi własnego wyrobu i zimnymi przekąskami. Na kolację serwowane jest 4-daniowe menu z sałatką. Obiekt przykłada dużą wagę do świeżych, ekologicznych, lokalnych produktów o wysokiej jakości i wspiera szczególnie wegetariański sposób odżywiania. Na zapytanie dostępne są również dania dietetyczne, wegańskie, bez glutenu i bez laktozy.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z krytego basenuKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaSejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Masaże (na zapytanie)Zabiegi urody i zdrowotneTransfer (na zapytanie)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (6,- €/dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wprowadzanie zwierząt na teren restauracji oraz do strefy wellness nie jest dozwolone.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS

pokój z pojedynczym łóżkiem, TV, radiem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB PLUS

pokój z łóżkiem podwójnym, możliwymi 2 dostawkami, TV, radiem i sejfemłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo balkonWi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB PLUS

pokój dzienno-sypialny z TV, sejfem i radiem
oddzielna sypialnia
łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Windischgarsten (ok. 25 km)Przelot: Salzburg (ok. 150 km), Graz (ok. 168 km), Wiedeń (ok. 272 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hinterstoder/Wurzeralm

Maks. wysokość: 2000 mMin. wysokość: 600 mWys. miejscowość: 600 mWyciągi łącznie: 27Orczyki: 20Krzesełka: 4Gondole: 3Trasy łącznie: 62 kmTrasy zielone/niebieskie: 22 kmTrasy czerwone: 28 kmTrasy czarne: 12 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 300 m
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy -3 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Śr 5 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Czw 0 °C temperatura w nocy -11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień