Hotel Wioska Grosswild

Austria, Bad Kleinkirchheim, Bad Kleinkirchheim

Więcej o hotelu

od 811 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 231 810

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 spokojne, w miejscowości Bad Kleinkirchheim/St. Oswald na wys. 1350 m n.p.m. Bad Kleinkirchheim z termami ok. 4 km. Stacja kolejki do Parku Brunnach ok. 100 m.

Wyposażenie

 wioska urlopowa z 26 domkami. Recepcja, restauracje dla niepalących, plac zabaw, club dla dzieci. Wi-Fi w całym obiekcie gratis.

Zakwaterowanie

wyposażone w łazienkę z prysznicem, WC, tel., TV-sat., kącikiem kuchennym, jadalnianym i ogrzewanym piecem kaflowym (za opłatą). Mieszkanie dwupokojowe dla 2 dorosłych i 1-2 dzieci do 14 lat (ok. 35 mkw.) z sypialnią i pokojem dziennym z podwójną kanapą. Mieszkanie trzypokojowe „Tal Nockfamilie” (ok. 55 m2), pokój dzienny z rozkładaną kanapą, pokój 2-os., pokój z 2 łóżkami, niektóre z balkonem. Typ „Gipfel” Mieszkanie trzypokojowe (ok. 55 m2) 2 dorosłych i maks. 2 dzieci do 14 lat lub 2 dorosłych i maks. 3 dzieci lub 3 dorosłych i 3 dzieci. Typ "Gipfel" Mieszkanie dwupokojowe dla 2 dorosłych i maks. 2 dzieci do 14 lat (ok. 35 m2). Dodatkowo suszarka, lusterko kosmetyczne, k. mikrofalowa, zmywarka i ekspres do kawy. Typ „Tal NockBerge” Apartament (ok. 35 m2), pokój dzienny, oddzielna sypialnia (dla 2 os. dor.+ 1-2 dzieci do 13). Typ „Tal NockNatur” Apartament (ok.55 m2), 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, 1 sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, pokój dzienno-sypialny, dla 2-6 os. Typ „Gipfel NockNatur” Apartament (ok. 55 m2), 2 sypialnie, pokój dzienny, dla 2-6 os. Typ „Gipfel App NockBerge” Apartament (ok. 35 m2) pokój dzienny, sypialnia dla 2 os. dor. + 1-2 dzieci do 13 lat. Typ Gipfel dodatkowo mikrofalówka i zmywarka, ekspres do kawy (Nespresso)

W cenie najmu

 prąd, woda, ogrzewanie, pościel i ręczniki (zmiana 1 x na tydzień). Do zapłacenia na miejscu: sprzątanie końcowe (ok. 60-70 EUR/mieszkanie, obowiązkowo). Kaucja ok. 100 EUR. 

Wyżywienie

 bez wyżywienia.

Opłata klimatyczna

 ok. 3,50 EUR/dzień (dzieci do 16 lat ok. 0,50 EUR/dzień).

Zwierzęta domowe

 tylko na zapytanie, ok. 15 EUR/dzień.

Parking

 w cenie.

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki. 
Przyjazd od godz.16:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 3 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Temperatura wody 12 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Pt -4 °C temperatura w nocy -11 °C

 • Sob -1 °C temperatura w nocy -10 °C

 • Ndz 1 °C temperatura w nocy -9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień