od 971 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 231 601

Kategoria

***

Miasto

Maurach

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Aktiv Hotel-Pensjonat Klingler znajduje się bezpośrednio w centrum Maurach. Do kolejki "Rofan" (ok. 300 m) można dostać się autobusem dla narciarzy, który zatrzymuje się ok. 20 m od obiektu. Trasa do narciarstwa biegowego znajduje się naprzeciwko hotelu. Obiekt składa się z budynku głównego Aktiv Hotelem Klingler oraz pensjonatów Café Klinger (budynek obok) połączonych ze sobą podziemnymi przejściami.
Hotel został częściowo odnowiony w 2020 roku i dysponuje recepcją, pokojem wypoczynkowym, windą (tylko w budynku głównym), Wi-Fi, pokojem śniadaniowym, restauracją a-la-carte, izbą, własną cukiernią z lodami własnego wyrobu, przechowalnią sprzętu narciarskiego z suszarką do butów i tarasem. Skorzystanie z sauny fińskiej i pokoju wypoczynkowego jest bezpłatne. Za opłatą można skorzystać z masaży. Bezpłatne miejsca parkingowe oraz płatne miejsca zadaszone do dyspozycji gości (dostępność ograniczona).
Na miejscu otrzymają Państwo AchenseeCard dzięki, której można otrzymać dodatkowe zniżki, jak np. na wstęp do świata kryształów Svarowskiego i wiele więcej (wg informacji na miejscu, organizator zastrzega sobie prawo zmian).
PokojeOdnowione częściowo w 2019 pokoje posiadają prysznic/WC, TV kablową, telefon, radio, Wi-Fi, suszarkę do włosów, sejf oraz częściowo balkon. Zakwaterowani będą Państwo w zależności od zarezerwowanego typu pokoju w budynku głównym lub sąsiednim.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie obejmuje koktajl powitalny oraz śniadanie w formie pożywnego bufetu. W przypadku rezerwacji pokoju z wyżywieniem HB w cenę wliczona jest dodatkowo kolacja (z wyłączeniem środy, kiedy to restauracja jest nieczynna).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyKorzystanie z sali fitnessNapój powitalnyKarta gościa (wg opisu)Tenis stołowy (ograniczona dostępność)Piłkarzyki (ograniczona dostępność)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeWypożyczenie płaszcza kąpielowego: ok. 4,- € /pobytZadaszone miejsce parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 4,- €

Zwierzęta domowe

Psy na zapytanie (12,- €/dzień, bez karmy, maks. 1 pies i jedynie w budynku głównym)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Uwaga: restauracja jest w środy nieczynna, w tym dniu przy rezerwacji HB kolacja nie jest serwowanaDzieci do 6 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie rodziców mogą jeździć bezpłatnie. Jeżeli dzieci będą chciały korzystać z wyciągów samodzielnie, np. podczas korzystania z kursu narciarskiego, będzie należało dla nich zakupić na miejscu kartę Skihaserlkarte (10 € /dzień).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek główny), BB

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub loggiaw Aktiv Hotel Klingler (budynek główny)

Pokój 1-osob. prysznic/WC (budynek sąsiedni), BB

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkonw Pensjonacie Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój rodzinny prysznic/WC (budynek sąsiedni), BB

pokój dzienno-sypialny z dwoma pojedynczymi łóżkami i TV kabl.sypialnia z podwójnym łóżkiembalkonw Pensjonacie Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (budynek główny), BB

przytulne pokoje z TV sat.loggiaw Aktiv Hotel Klingler (budynek główny)

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek sąsiedni), BB

przytulnie urządzone pokoje z TV sat., i Wi-Fiw pensjonacie Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój 1-osob. prysznic/WC (budynek sąsiedni), HB

przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkonw Pension Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek sąsiedni), HB

przytulne pokoje z TV sat.w Pension Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój rodzinny prysznic/WC (budynek sąsiedni), HB

pokój dzienno-sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi i TV kabl.pokój sypialny z łóżkiem podwójnymbalkonw Pension Café Klingler (budynek sąsiedni)

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub loggiaw Aktiv Hotel Klingler (budynek główny)

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (Budynek główny), HB

przytulne pokoje z TV sat.Loggiaw Aktiv Hotel Klingler (budynek główny)

Dojazd

Kolej: Jenbach (ok. 5 km)Przelot: Innsbruck (ok. 45 km), Monachium (ok. 140 km), Salzburg (ok. 150 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Rofan

Maks. wysokość: 1840 mMin. wysokość: 980 mWys. miejscowość: 950 mWyciągi łącznie: 3Krzesełka: 2Gondole: 1Trasy łącznie: 11 kmTrasy zielone/niebieskie: 1 kmTrasy czerwone: 8 kmTrasy czarne: 2 km

Region narciarski Achensee

Maks. wysokość: 1840 mMin. wysokość: 960 mWyciągi łącznie: 31Orczyki: 23Krzesełka: 6Gondole: 2Trasy łącznie: 53 kmTrasy zielone/niebieskie: 16 kmTrasy czerwone: 30 kmTrasy czarne: 7 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -7 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Śr 5 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Czw 0 °C temperatura w nocy -12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień