Hotel Prestige Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

*****

O

 
Położenie:

Hotel Prestige Resort znajduje się w dzielnicy turystycznej Mali i Robit, 15 km odcentrum Durrës. Durres to jeden z najważniejszych albańskich ośrodków turystycznych, z licznymi atrakcjami oraz dużą ilością sklepów, restauracji, lokalnych tawern i klubów. Odległość hotelu od centrum miejscowości wynosi 15 km. Transfer z lotniska do hotelu trwa około 45 minut.
Plaża:

Długa, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, posiada wydzielony sektor ze swoimi leżakami i parasolami, z których goście hotelu mogą korzystać za darmo.
Do dyspozycji gości:

Recepcja czynna 24h, restauracja w budynku głównym, bar, przechowalnia bagażu, taras z widokiem na morze, basen, brodzik dla dzieci, parking, duży ogród.
Wyżywienie:

Śniadania (7:00-9:30), lunche (12:00-14:00) i kolacje (18:30-21:30) w formie bogatego bufetu (serwowane w restauracji w budynku glównym). Napoje bezalkoholowe (woda, soki, herbata, kawa filtrowana), oraz lokalne napoje alkoholowe (piwo, wódka, brandy, wino) dostępne od 10:00 do 22:00. Przekąski dostępne w snack barze.Program sportowy i animacyjny:

Hotel prowadzi wieczorne animacje dla klientów.
Internet:

Internet WiFi na terenie całego hotelu.
Kategoria lokalna:

****
Strona www:

prestigeresort.al
Naszym zdaniem:

Obiekt doceniany przez najbardziej wymagających Klientów. Największe walory hotelu to: świetna lokalizacja, nowoczesny wygląd i wysoki standard obsługi. Zapraszamy!Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.4/6. Sprawdź opinie:


Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY