Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Albanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
  • Powrót do Polski
   • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
   • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Fllad

Ocena: 5/5

Albania, Durrës

Więcej o hotelu

od 2 636 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 431 948

Kategoria

*****

RegionOpis oferty

 

Położenie

Jest to nowy, wybudowany w 2021 roku, 5-gwiazdkowy hotel. Położony bezpośrednio przy długiej, piaszczystej, zagospodarowanej plaży, w turystycznej dzielnicy Golem na południe od centrum Durres, jednego z najważniejszych miast albańskiego wybrzeża. Do centrum Durres można dostać się transportem publicznym (ok. 2 EUR, przystanek autobusowy ok1 km od hotelu) lub taksówką (ok 10-15 EUR).


Plaża

Obiekt usytuowany jest przy liczącej ponad 10 km złocistej, piaszczystej plaży. Znajdują się przy niej liczne hotele i pensjonaty. Hotelowe leżaki na plaży dostępne są dla gości bezpłatnie. Ręczniki przy basenie i na plaży dostępne za pozostawieniem depozytu.


Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, lobby, windy, restauracja główna, bar w lobby, bar przy basenie, taras słoneczny, basen zewnętrzny (maksymalna głębokość 140 cm), przechowalnia bagażu, parking.


Wyżywienie

All inclusive: śniadania (7:00 - 10:00), lunche (12:00 - 14:00), obiadokolacje (19:00 - 21:00) w formie bufetu (dania kuchni międzynarodowej oraz albańskiej). Przekąski 17:00 – 18:00. Napoje bezalkoholowe (woda, soki, herbata, kawa filtrowana), oraz lokalne napoje alkoholowe (piwo, wódka, gin, brandy, wino) dostępne od 10:00 do 22:00.


Program sportowy i animacyjny

Hotelposiada siłownię oraz dodatkowo płatne SPA z wyborem zabiegów i masaży. Niewielki plac zabaw dla dzieci.


Internet

WI-FI na terenie hotelu bez dodatkowej opłaty.


Kategoria lokalna

*****


Naszym zdaniem

Nowy, 5-gwiazdkowy hotel w doskonałej cenie. Na wyróżnienie zasługuje długa, piaszczysta plaża oraz możliwość wykupienia pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami.


Strona www
Program


Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne


Miasto tysiąca i jednego okna

Podczas wycieczki odwiedzimy centralną Albanię - region tak inny niż wybrzeże i północna część kraju. Zwiedzimy zlokalizowane na górskim zboczu miasto Berat, które nazywane jest „miastem okien” ze względu na wrażenie, jakie można odnieść spoglądając z dystansu na rozsianą po wzgórzach charakterystyczną zabudowę. Odkryjemy wąskie przejścia między oryginalnymi domami i przejdziemy kamiennym mostem. Następnie udamy się na zwiedzanie górującej nad miastem twierdzy, gdzie do dziś mieszkają ludzie i znajduje się Muzeum Onufriego, słynnego pisarza ikon. Po przerwie na pamiątkowe zakupy udamy się na tradycyjny albański obiad.

Powrót z wycieczki popołudniem. Cena ok. 45 EUR.

Po sąsiedzku w Czarnogórze

Wyruszamy o poranku, aby rozpocząć od zwiedzania sięgającego czasów Rzymian Starego Baru - zabytkowych ruin położonych malowniczo na zboczach wpadających do wybrzeża gór. Następnie udamy się do Budwy - jednego z najbardziej znanych miast Czarnogóry, gdzie Wenecjanie pozostawili po sobie przepiękną zabytkową starówkę. Miasto w ciągu roku gości nie tylko turystów, ale także znane festiwale, a na okolicznych plażach odbywają się koncerty gwiazd światowej muzyki. Kolejnym punktem programu i zarazem wisienką na torcie jest Zatoka Kotorska i miasto Kotor, uważane przez niektórych za piękniejsze niż chorwacki Dubrownik. W drodze powrotnej zatrzymamy się na obowiązkowe zdjęcie z wyspą św. Stefana - wizytówką Czarnogóry. Obiadokolacja z kuchnią międzynarodową i lokalną w cenie wycieczki! Wymagany dokument: paszport lub dowód osobisty. Cena ok. 65 EUR.

Ochrydzkie Perły

W trakcie wycieczki wybierzemy się do największego skarbu Macedonii, historycznego miasta Ohrid, które położone jest malowniczo u stóp gór Galiczica i uśpione majestatycznie nad brzegiem najstarszego na Bałkanach jeziora. Przez Greków i Rzymian nazywane Miastem Światła, współcześnie kojarzone z pierwszymi słowiańskimi piśmiennikami, Cyrylem i Metodym. Ohrid stanowi wyjątkowe miejsce na Bałkanach, przez co już od 1979 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas pobytu w Macedonii odwiedzimy m.in. położoną na górskich zboczach nad jeziorem Ochrydzkim cerkiew NMP Peribleptos, gdzie odkryjemy przepiękne freski dawnych mistrzów i poznamy historię Ojców Słowiańszczyzny. Udamy się również do antycznego teatru, aby dalej przejść na górującą nad miastem twierdzę Samuela, z której roztacza się bajeczna panorama okolicy. Następnie odbędziemy rejs łódkami po jeziorze Ochrydzkim podziwiając z wody m.in. majestatyczne góry oraz okoliczną dawną wioskę rybacką. Podczas pełnego wrażeń dnia wybierzemy się również do Muzeum Papieru, a także odkryjemy tajemnicę ochrydzkich pereł stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Macedonii. Popołudniu czeka nas przerwa na obiad (dodatkowo płatny) w otoczeniu pięknych gór. Czas wolny w samym sercu miasta Ohrid, którego liczne zabytki są nie tylko atrakcją turystyczną, ale służą również, jako plener dla wielu bałkańskich produkcji filmowych, będzie doskonałym ukoronowaniem macedońskiej przygody. Wymagany dokument: paszport albo dowód osobisty. Cena ok. 55 EUR.

Jak Kraków i Warszawa – z wizytą w bałkańskich stolicach

Albania to kraj o bardzo bogatej i barwnej historii. Podczas całego dnia zwiedzania zobaczymy dwa najbardziej charakterystyczne miasta tego kraju. W pierwszej kolejności udajemy się do Tirany, stolicy Albanii, która pełna jest kontrastów i niespodzianek. Szerokie nowoczesne arterie sąsiadują z wąskimi zapuszczonymi uliczkami. Niedawno wyremontowane i przebudowane centrum zachwyca połączeniem klasyki i nowoczesności, natomiast ruch uliczny przyprawia nawet wytrawnych kierowców o zawrót głowy. Podczas spaceru przez miasto zobaczymy zabytkowy Meczet Ethem Bega oraz Muzeum Historyczne, a także udamy się do Bloku - niegdyś niedostępnej i pilnie strzeżonej dzielnicy rządowej, gdzie zobaczymy m.in. dom Envera Hodży. Następnie odwiedzamy Kruję, historyczną stolicę, często określaną mianem albańskiego Krakowa. Czeka na nas m.in. zabytkowy poturecki bazar pełen rękodzieła, kilimów i filigranowego srebra. Podczas wycieczki odwiedzimy lokalne muzeum, a następnie udamy się na obiad (dodatkowo płatny) i przerwę na czas wolny. Powrót do hoteli w godzinach popołudniowych. Cena ok. 45 EUR.

Czas na Kosowo!

Zapraszamy do najmłodszego państwa w Europe, gdzie odwiedzimy Prizren, miasto nazywane małym Sarajewem. Z Albanii do Kosowa prowadzi niezwykle malownicza trasa – autostrada! - przez imponujące Góry Szar i rozlewiska rzeki Fierze, dzięki temu szybko i wygodnie znajdziemy się w labiryncie wąskich uliczek starego miasta Prizrenu. Z wysokości bizantyjskiej twierdzy zobaczymy panoramę miasta, przespacerujemy się po nim - odwiedzimy meczet Sinan Paszy, cerkiew św. Jerzego, a także przejdziemy przez kamienny XVII-wieczny most i poczujemy niezwykłą atmosferę tureckiej dzielnicy Szadrawan. W trakcie tej wycieczki zaprosimy Państwa na smaczny, lokalny posiłek. Zapraszamy! Uwaga - wymagany paszport! Cena ok. 45 EUR.


Inne


Waluta

ALL - Lek. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W obiegu są banknoty o nominałach 200, 500, 1000, 2000 i 5000 leków oraz monety o wartości 1, 5, 10, 20, 50 i 100 leków. Euro i dolary wymienić można w kantorach w większych miastach i ośrodkach turystycznych. 100 ALL = 3,14 PLN (sierpień 2016). Zdarza się, że ceny podawane są również w Euro. W większości miejsc i sklepów przyjmowane są płatności w Euro, funtach lub dolarach. Niemniej kurs jest ustalany indywidualnie i zazwyczaj jest niższy od oficjalnego podanego przez Bank Albanii.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków (100-200 ALL). Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Albanii na podstawie dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć ważność minimum 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.

Czas

Taki jak w Polsce.

Język urzędowy

albański

Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 400 ALL woda 1l – ok 100 ALL piwo w barze ok 200 ALL kawa w kawiarni od 70 ALL. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 70 ALL. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Telefonia komórkowa jest dość szeroko rozpowszechniona i niweluje tym samym słabą sieć telefonii stacjonarnej. Nie pokrywa ona jednak całego kraju (szczególne trudności z łącznością występują na północy kraju, w górach). Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

Albania

Zapraszamy do Albanii, kraju nazywanego ,,ostatnią tajemnicą Europy,,. Z dala od wydeptanych ścieżek Europy znajdziemy dziewiczą przyrodę, ciepłe morze, szerokie plaże, ośnieżone góry, liczne zabytki oraz niesamowitą rozmaitość uroczych zakątków. Charakterystyczne bunkry zbudowane w latach 70 ub. wieku można spotkać wszędzie, nawet w ogródku i na plaży. Jest ich kilkaset tysięcy, jeden bunkier miał uratować 4 obywateli. Albania, oprócz takich smaczków kusi przede wszystkim bogatą i ciekawą kuchnią, niezwykłą gościnnością oraz atrakcyjnymi cenami na miejscu.

Albania / Durrës

Jedno z najstarszych i największych miast w Albanii, założone w 625 roku p.n.e. W Durrës warto odwiedzić: Amfiteatr Dyrrahu z początków II wieku (największy na Bałkanach), zabytkową wenecką wieżę mieszczącą się w porcie, od której zaczyna się najlepiej zachowany fragment murów miejskich, Muzeum Archeologiczne z zabytkami kultury starożytnej, Meczet Fatih, Bazylikę z VI wieku. Plaża w Durrës jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Wiele hoteli ma wydzielone strefy, gdzie Klienci danego obiektu mogą korzystać z leżaków i parasoli za darmo.

Albania/Tirana

Tirana - miasto kontrastów, bogaczy i biedaków, kiczu i dobrego smaku. Najbardziej bałkańskie z bałkańskich miejsc, gdzie czas płynie zupełnie innym rytmem. Całkowicie odmienione centrum miasta zachwyca swoją świeżością i zachęca do wieczornych spacerów. Feeria barw, dźwięków i zapachów otacza nas pobudzając wszystkie zmysły. To miejsce, w którym miesza się orient i okcydent, a śpiew muezina wzywającego do modlitwy przeplata się z dźwiękiem muzyki disco płynącej z klubowej uliczki położonej w centrum miasta. Charakterystycznym znakiem Tirany są - obok zabytkowego meczetu i historycznej wieży zegarowej - stalowo-szklana piramida, dawne mauzoleum Envera Hodży oraz tzw. Blok, niegdyś dzielnica rządowa, która była najpilniej strzeżonym fragmentem miasta aż do początku ostatniej dekady XX wieku. Tylko tu spotkamy na ulicy wszystkie modele Mercedesów, a obok nich zaprzęgnięte do wozów drabiniastych osiołki.

Wyloty z: Warszawy, Katowic i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Albanii trwa od 15.06 do 15.09.


Wizy


Dowód/paszport musi być ważny minimum 3 miesiące po powrocie z Albanii.

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:

- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.

- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii


Wizy - informacje dla sprzedawców


Dowód/paszport musi być ważny minimum 3 miesiące po powrocie z Albanii.

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:

- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.

- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do AlbaniiPrezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 4,3 / 5
Travelplanet

Znakomity (Na podstawie 16 opinii)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

12. najwyższa ocena z 557 hoteli w Albania

Josef K.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.9. - 19.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Czystość i codzienne sprzątanie

Wyżywienie
Bardzo dobry wybór

Obsługa w hotelu
Doskonale

Plaża
Czysto i dużo leżaków z ręcznikami bez płatności

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Miroslava P.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

pokoje są czyste, jedzenie jest doskonałe, tylko śniadanie jest trochę kiepskie, nad morzem zawsze są darmowe leżaki, nie wynajmowaliśmy samochodu, przejażdżka lokalnym autobusem to przeżycie - bardzo tanie / 1 euro za osobę do Drač/ jeśli lubisz spokój, tutaj go nie znajdziesz...w ciągu 24 godzin .muzyka gra bardzo głośno z sąsiednich hoteli, morze jest ciepłe, ale dość często pływa trawa, czasem meduzy

pokoje są czyste, jedzenie jest doskonałe, tylko śniadanie jest trochę kiepskie, nad morzem zawsze są darmowe leżaki, nie wynajmowaliśmy samochodu, przejażdżka lokalnym autobusem to przeżycie - bardzo tanie / 1 euro za osobę do Drač/ jeśli lubisz spokój, tutaj go nie znajdziesz...w ciągu 24 godzin .muzyka gra bardzo głośno z sąsiednich hoteli, morze jest ciepłe, ale dość często pływa trawa, czasem meduzy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Josef K.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.9. - 19.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Czystość i codzienne sprzątanie

Wyżywienie
Bardzo dobry wybór

Obsługa w hotelu
Doskonale

Plaża
Czysto i dużo leżaków z ręcznikami bez płatności

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Miroslava P.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

pokoje są czyste, jedzenie jest doskonałe, tylko śniadanie jest trochę kiepskie, nad morzem zawsze są darmowe leżaki, nie wynajmowaliśmy samochodu, przejażdżka lokalnym autobusem to przeżycie - bardzo tanie / 1 euro za osobę do Drač/ jeśli lubisz spokój, tutaj go nie znajdziesz...w ciągu 24 godzin .muzyka gra bardzo głośno z sąsiednich hoteli, morze jest ciepłe, ale dość często pływa trawa, czasem meduzy

pokoje są czyste, jedzenie jest doskonałe, tylko śniadanie jest trochę kiepskie, nad morzem zawsze są darmowe leżaki, nie wynajmowaliśmy samochodu, przejażdżka lokalnym autobusem to przeżycie - bardzo tanie / 1 euro za osobę do Drač/ jeśli lubisz spokój, tutaj go nie znajdziesz...w ciągu 24 godzin .muzyka gra bardzo głośno z sąsiednich hoteli, morze jest ciepłe, ale dość często pływa trawa, czasem meduzy

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iva K.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.8. - 5.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

Nie opieramy się doświadczeniu i wiedzy, na pewno nie będziemy szukać tego kierunku następnym razem.Jeśli będziemy jechać do Albanii, bardzo zainteresują nas okolice Ksamil, których nie było w ofertach CK.

Nie opieramy się doświadczeniu i wiedzy, na pewno nie będziemy szukać tego kierunku następnym razem.Jeśli będziemy jechać do Albanii, bardzo zainteresują nas okolice Ksamil, których nie było w ofertach CK.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
W menu hotel Fllad wymieniony jest jako prawie nowo wybudowany – od 2021 r. ok. Ale wszystko jest absolutnie standardowe, nic nie odbiega, nic Cię nie zachwyci.Wystarczająca przestrzeń, niezrozumiała obsługa w krytym spa, zniszczony sprzęt w centrum fitness.Basen zewnętrzny czysty, zadbany, ale za zimno, dużo leżaków i parasoli/to należy zaznaczyć, że byliśmy już poza sezonem/.Pokoje zwyczajne, wielkości w zupełności wystarczające, wzorowo czysto, codziennie dokładne sprzątanie, bardzo miła obsługa!!! Całodzienne sprzątanie we wszystkich pomieszczeniach!!! Trochę nas zaskoczyły bary w hotelu i na plaży, obskurne stragany jak na pielgrzymce. Na plaży nadal rozumielibyśmy napoje w plastikowych kubkach, ale na pewno nie w hotelu!! W zasadzie obsługa zawsze obecna, bardzo miła i pomocna.Hotel raczej dla dorosłych, bez dzieci, +++.

Wyżywienie
W ogóle nie jedliśmy poza hotelem, według szyldów przy restauracjach ceny były tańsze niż tutaj. Jedzenie w hotelu wystarczające, nie jesteśmy wymagający, wybór duży, ale trochę nudny, wręcz monotonny, brakowało nam ryb. Personel jest absolutnie niesamowity, szybki, pomocny, stale dbający o sprzątanie, całodobowy nadzór kierownika, świetnie! ! Tylko te plastikowe kubki przy barze!!!! W 5* hotelu???

Obsługa w hotelu
Wspomniałem już o codziennym sprzątaniu pokoi, części wspólnych ogólnodostępnych m.in. wind, tarasu, wokół basenu, leżaków itp. Naprawdę wzorowo.Codziennie czyste ręczniki, trochę nas zaskoczył papier toaletowy po zużyciu w śmieciach. , tak, na pewno Bałkany, ale w całkowicie nowo wybudowanym hotelu ????Codziennie dostępne czyste ręczniki na plażę !!!!!Niesamowite !!!!!

Plaża
Celowo wybraliśmy hotel z bliskim dostępem do plaży, się sprawdziło, po drugiej stronie malutkiego parkingu była plaża, codziennie sprzątana, leżaki poziomowane, parasole ściągane, a do tego gratis. Śmieci zebrane, kosze opróżnione, super. Pragnę zaznaczyć, że byliśmy już poza sezonem, czyli mało turystów, więc dostępność plaży i sprzętu była absolutnie bezproblemowa. Bar - stojak na plażę, plastikowe kubki, ale przy chęci obsługi, w ogóle można było TYLKO usiąść!! Całkiem niezbędne!! Morze ciepłe, dojście rewelacyjne, piasek będący podatkiem od jakości wody, pochmurny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jan S.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.9. - 9.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

polecam

polecam

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Obsługa w hotelu
Jeden z nielicznych hoteli, w którym znajduje się kilka kranów z bezpłatną wodą pitną. Muzyka na żywo do tańca każdego wieczoru.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Zuzana K.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.8. - 29.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Fllad Ocena: 5/5 Albania, Durrës

Wakacje były udane. Hotel jest nowy i czysty. Usługi w hotelu na dobrym poziomie. Odkryty basen jest dość mały, na zdjęciu wygląda na większy. Maszyny na siłowni były w większości zepsute, ale poza tym przestrzeń jest dobrą alternatywą dla zabicia czasu. Kryty basen jest chłodniejszy, ale jest to dobre miejsce na relaks od upału.

Wakacje były udane. Hotel jest nowy i czysty. Usługi w hotelu na dobrym poziomie. Odkryty basen jest dość mały, na zdjęciu wygląda na większy. Maszyny na siłowni były w większości zepsute, ale poza tym przestrzeń jest dobrą alternatywą dla zabicia czasu. Kryty basen jest chłodniejszy, ale jest to dobre miejsce na relaks od upału.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był przestronny, mieliśmy problem ze zepsutą dostawką, ale został on rozwiązany jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu tego na recepcji. Sprzątanie odbywało się codziennie i byliśmy zadowoleni.

Wyżywienie
Na jedzenie jako takie nie mogę narzekać, wszystko jest świeże i smaczne. Doceniła większy wybór napojów (alkoholowych i bezalkoholowych) zarówno przy barach, jak i podczas posiłków. Plusem jest to, że na parterze hotelu można przez cały dzień strzelać do wody. Jednak przegapiłam możliwość zjedzenia np. świeżego soku na śniadanie (oferowane słodkie soki/soki były trochę sztuczne i głównie za słodkie). Kawa w ekspresie jest nic nie warta, ale w barze jest dobra, gdzie można ją wypić także podczas śniadania.

Obsługa w hotelu
Usługi były w porządku, np. system ręczników plażowych, wszystko działało.

Plaża
Plaża jest w porządku, dość czysta. Morze jest bardziej mętne od piasku. Niestety meduz, które nas codziennie użądliły jest sporo, ale jest to do zniesienia, jedynie lekko parzy, nie ma to żadnych konsekwencji. Jednak na pewno nie należy spodziewać się czystego morza i możliwości obserwacji czegoś w okularach do nurkowania.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 18 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować