Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

hotel / hotel ***

Region:

Mediolan / Włochy

TFG:

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

MEDIOLAN:

Mediolan to nie tylko miasto mody i designu, choć butiki najsłynniejszych kreatorów mody robią piorunujące wrażenie, a i na ulicach widać, że moda to dla mieszkańców miasta prawdziwa zabawa! Mediolan to miasto, gdzie znajdziecie galerie wielkich mistrzów malarstwa, oszałamiającą katedrę, wspaniałą operę i jeden z największych stadionów piłkarskich świata - w mieście mistrza da Vinci każdy znajdzie coś dla siebie!

HOTEL:

Hotel Berlino 3* jest położony w mieszkaniowej dzielnicy Mediolanu, 5 minut spacerem od popularnej ulicy Corso Sempione. Naprzeciwko hotel znajduje się przystanek, na którym zatrzymują się tramwaje kilku linii, którymi można dojechać do mediolańskiej Katedry i centrum miasta. Autobus linii 90 kursuje na dworzec kolejowy Milano Centrale.
W odległości 1 km od hotelu znajduje się stacja metra Domodossola oraz centrum handlowe Portello, a ok. 1,5 km dzieli hotel od centrum wystawowego Fiera Milano City.
Odległość od lotniska Bergamo wynosi ok. 52 km. Odległość od lotniska Malpensa wynosi ok. 40 km.

POKOJE:

Hotel Berlino 3* oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych, pokojach 2-osobowych z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. We wszystkich pokojach znajduje się minibar (dodatkowo płatny), sejf, biurko oraz łazienka wyposażona w suszarkę do włosów, ręczniki oraz zestaw mini-kosmetyków.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

UDOGODNIENIA W HOTELU:

Do dyspozycji Gości w hotelu Berlino 3* jest całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu oraz usługi konsjerża.
W całym hotelu można korzystać z bezpłatnego WiFi. W obiekcie można podziwiać dzieła lokalnych artystów z nurtu street artu.

DOBA HOTELOWA:

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 12:00

ADRES HOTELU:

Hotel Berlino 3*
Via Giovanni Antonio Plana 33, Certosa, 20155 Mediolan

DOJAZD DO CENTRUM:

Z lotniska Bergamo Orio al Serio do centrum Mediolanu można dojechać
- autobusem Terravision do dworca Milano Centrale. Czas przejazdu to ok. 60 minut, koszt biletu to ok. 5 €/os w 1 stronę
- taksówką 40-75 €/taxi (w zależności od dnia i pory)

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)
- Mały bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki)
- Zakwaterowanie w hotelu Berlino 3*
- Pokoje 2-osobowe z łazienkami
- Śniadania w formie bufetu kontynentalnego
- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE:

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości 4 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

INFORMACJE DODATKOWE:

- Istnieje możliwość wykupienia większego bagażu podręcznego, bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

WAŻNE INFORMACJE:

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty, albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.
- Ze względu na zasady dotyczące odprawy on-line, karty pokładowe zostaną przesłane na 2 dni przed planowanym lotem (karty na powrót zostaną przesłane do hotelu). Organizator udostępni również dane umożliwiające odprawę w aplikacji mobilnej.

UBEZPIECZENIE:

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł;
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki;
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 100 zł/os.
Kod oferty: 06032020VMAT87061
pt. 06.03.2020
3 dni
Warszawa - Modlin
BB - Śniadania
Matimpex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 06.03.2020 , godz. 16:05
Warszawa - Modlin
Ryanair
pt. 06.03.2020 , godz. 18:05
Bergamo
Powrót:
pon. 09.03.2020 , godz. 21:10
Bergamo
Ryanair
pon. 09.03.2020 , godz. 23:15
Warszawa - Modlin
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Berlino

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 06.03.2020
Wylot z:
Warszawa - Modlin
Cena
2 200
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 06.03.2020
3 dni
Warszawa - Modlin
BB - Śniadania
Matimpex
pokoj 2 osobowy (DBL) 2 200