Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

hotel / hotel ***

Region:

Budapeszt / Węgry

TFG:

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

BUDAPESZT:

Budapeszt to najpiękniejszy w Europie Parlament; malowniczy Dunaj, który przecina miasto niczym srebrna wstęga; to jedyna w Europie stolica, w której można odpocząć na licznych kąpieliskach z gorącymi wodami termalnymi; to język, który brzmi naprawdę egzotycznie; to też najlepszy gulasz na świecie i niezmierna życzliwość mieszkańców, którzy z przyjemnością nazywają Polaków bratankami!

HOTEL:

Hotel Star City 3* usytuowany jest 400 metrów od Parku Miejskiego oraz stacji metra i dworca kolejowego Keleti w Budapeszcie. Elegancka aleja Andrassy oddalona jest od hotelu Star City o zaledwie 10 minut spacerem.
Odległość od lotniska w Budapeszcie wynosi ok. 20 km.

POKOJE:

Hotel oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych 2-osobowych pokojach z łazienką wyposażoną w suszarkę, ręczniki oraz podstawowe kosmetyki (mydło, szampon). Pokoje w hotelu Star City oferują widok na wewnętrzny dziedziniec lub na cichą boczną uliczkę.
Wszystkie pokoje w hotelu Star City 3* wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, telefon, sejf na laptopa i minibar (dodatkowo płatny). Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

UDOGODNIENIA W HOTELU:

Do dyspozycji Gości w Star City 3* jest całodobowa recepcja z punktem informacji turystycznej oraz przechowalnia bagażu. Na terenie hotelu znajduje się kawiarnia, sala zabaw dla dzieci, bankomat, centrum odnowy biologicznej oraz centrum konferencyjno-bankietowe.

DOBA HOTELOWA:

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00

ADRES HOTELU:

Star City Hotel 3*
1078 Budapeszt, Istvan utca 14, Węgry

DOJAZD DO CENTRUM:

Z lotniska Budapeszt Ferihegy do centrum Budapesztu można dojechać
- metrem - czas przejazdu to ok. 25 minut, koszt biletu to ok. 1-2 €/os w 1 stronę
- autobusem do dworca Keleti - czas przejazdu to ok. 45 minut, koszt biletu to ok. 1 €/os/1 stronę
- taksówką - cena to ok. 25-35 €/taxi (w zależności od dnia i pory)
- prywatnym transferem

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)
- Mały bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki)
- Zakwaterowanie w Star City Hotel 3*
- Pokoje 2-osobowe z łazienkami
- Śniadania w formie bufetu kontynentalnego
- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE:

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości 1-2 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

INFORMACJE DODATKOWE:

- Prywatny transfer lotnisko - hotel - lotnisko +150 zł/os
- Istnieje możliwość wykupienia większego bagażu podręcznego, bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

WAŻNE INFORMACJE:

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.
- Ze względu na zasady dotyczące odprawy on-line, karty pokładowe zostaną przesłane na 2 dni przed planowanym lotem (karty na powrót zostaną przesłane do hotelu). Organizator udostępni również dane umożliwiające odprawę w aplikacji mobilnej.

UBEZPIECZENIE:

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł;
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki;
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
830 zł/os.
Kod oferty: 20122019VMAT77075
pt. 20.12.2019
3 dni
Poznań
BB - Śniadania
Matimpex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 20.12.2019 , godz. 12:00
Poznań
Ryanair
pt. 20.12.2019 , godz. 13:25
Budapeszt
Powrót:
pon. 23.12.2019 , godz. 13:50
Budapeszt
Ryanair
pon. 23.12.2019 , godz. 15:15
Poznań
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Star City

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 20.12.2019
Wylot z:
Poznań
Cena
1 660
pt. 20.12.2019
3 dni
Poznań
BB - Śniadania
Matimpex
pokoj 2 osobowy (DBL) 1 660