Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

hotel / hotel ***

Region:

Lwów / Ukraina

TFG:

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkowym Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym (TFG). W przypadku krajów ościennych, takich jak Ukraina, TFG jest bezskładkowe, a więc składka nie zostanie doliczona w następnych etapach rezerwacji.

LWÓW:

Lwów to miasto magiczne, w którym nadal czuć ducha dawnych lat. Uważany za najpiękniejsze miasto Galicji, słynie z licznych kościołów należących do różnych wyznań; z przepięknego starego miasta; ze Wzgórza Zamkowego, na którym wprawdzie nie ma już zamku, ale za to widok zapiera dech w piersiach; z kilku malowniczych cmentarzy oraz z niezliczonych kawiarni, gdzie tradycyjnymi metodami parzy się najlepszą w kraju kawę!

HOTEL:

Hotel Jam Hnatyuka 3* położony jest we Lwowie, 300 metrów od kościoła jezuitów. W pobliżu obiektu Jam Hotel Hnatyuka dostępne są takie atrakcje jak Katedra Łacińska, Narodowy Uniwersytet im. Iwana Franki oraz Lwowski Państwowy Akademicki Teatr Opery i Baletu.
Odległość od lotniska we Lwowie wynosi ok. 7 km.

POKOJE:

Hotel Jam Hnatyuka 3* oferuje zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach 2-osobowych z łazienkami, telewizorem z płaskim ekranem oraz dostępem do kanałów satelitarnych, telefonem oraz sejfem. Łazienka jest wyposażona w suszarkę, zestaw mini-kosmetyków oraz w ręczniki i kapcie. W pokojach jest dostępne bezpłatne WiFi.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

UDOGODNIENIA W HOTELU:

Na miejscu działa bar i restauracja, w obiekcie można wypożyczyć rowery i samochód. Jam Hotel Hnatyuka 3* oddaje do dyspozycji Gości całodobową recepcję z punktem informacji turystycznej i przechowalnią bagażu.

DOBA HOTELOWA:

Zameldowanie od 14:00-21:00
Wymeldowanie do 12:00

ADRES HOTELU:

Jam Hotel Hnatyuka 3*
Akademika Hnatyuka 6, Lwów 79000 Ukraina

DOJAZD DO CENTRUM:

Z lotniska we Lwowie do centrum miasta lub do hotelu najlepiej dojechać taksówką. Cena to ok. 15-20 zł/ taxi, czas przejazdu ok. 15 minut.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)
- Mały bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki)
- Zakwaterowanie w hotelu Jam Hnatyuka 3*
- Pokoje 2-osobowe (typu Standard) z łazienkami
- Śniadania kontynentalne
- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE:

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości ok. 0,5 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

INFORMACJE DODATKOWE:

- Istnieje możliwość wykupienia większego bagażu podręcznego, bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

WAŻNE INFORMACJE:

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Do wjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport (nie ma możliwości wjazdu na dowód osobisty!) - paszport musi być ważny minimum 3 miesiące od daty wjazdu na Ukrainę, ale zalecane jest, aby paszport był ważny przez 6 miesięcy od planowanej daty powrotu
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.
- Ze względu na zasady dotyczące odprawy on-line, karty pokładowe zostaną przesłane na 2 dni przed planowanym lotem (karty na powrót zostaną przesłane do hotelu). Organizator udostępni również dane umożliwiające odprawę w aplikacji mobilnej.
- Rejon Lwowski uznany został przez MSZ jako bezpieczny, nie wydano ostrzeżeń dla turystów
- Na Ukrainie nie są wymagane żadne szczepienia obowiązkowe, jednak zaleca się szczepienia przeciwko żółtaczce

UBEZPIECZENIE:

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł;
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki;
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

* Udogodnienia:

Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 260 zł/os.
Kod oferty: 22022020VMAT203938
sob. 22.02.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Matimpex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 22.02.2020 , godz. 13:00
Warszawa
PLL LOT
sob. 22.02.2020 , godz. 15:00
Lwów
Powrót:
wt. 25.02.2020 , godz. 18:50
Lwów
PLL LOT
wt. 25.02.2020 , godz. 18:55
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Jam Hnatyuka

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 22.02.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
2 520
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 22.02.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Matimpex
pokoj 2 osobowy (DBL) 2 520