Vitkovice Tours

Posiada ponad 25-letnią tradycję i jest największym biurem podróży w Czechach specjalizującym się w organizacji wczasów nad Adriatykiem – w Chorwacji, Czarnogórze, Słowenii, Włoch. W szerokim zakresie oferowanych zakwaterowań znajdą Państwo pobyty z dojazdem własnym, autokarowym oraz lotniczym do ponad 200 miejscowości od półwyspu Istryjskiego poprzez Kwarner, Dalmację, Czarnogóre. Swoją bogatą ofertę biuro poszerzyło również o atrakcyjne pobyty uzdrowiskowe i wellness i uzdrowiskowe i wellness w Czechach, Słowenii, a także wyjazdy narciarskie.
Najpopularniejszym produktem są wakacje rodzinne w Klubach Neptuna nad Adriatykiem!
Vítkovice Tours – člen Travel Family jest założycielskim członkiem Stowarzyszenia Biur Podróży Republiki Czeskiej (Asociace cestovních kanceláří ČR) i jest ubezpiezpieczone zgodnie z ustawą, w ubezpieczalni SIGNAL IDUNA,. Klienci cenią sobie bardzo szeroką sieć przedstawicieli, którzy są dla nich w pełnej dyspozycji, w miejscach ich pobytu.
Produkty biura podróży Vítkovice Tours można zakupić w punktach sprzedaży w Czechach i na Słowacji lub u ponad 1200 autoryzowanych dealerów. Od kwietnia 2013 r. Z usług biura mogą korzystać również klienci w Polsce. Z naszych usług rocznie korzysta ponad 40 000 klientów.

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY