Top Touristik

TOP Touristik to pierwszy realnie Dynamicznie Pakietujący Touroperator w Polsce. Firma została założona w 2015 roku przez niemieckich inwestorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Oferujemy organizacje wyjazdów do licznych destynacji w Europie i do  wielu egzotycznych krajów świata. Nasze główne kierunki to: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hiszpania, Malta, Cypr i Grecja.

Proponujemy TOP hotele wysokiej jakości w dobrych cenach. Gwarantujemy elastyczność w doborze terminu, długości pobytu jak, a także miejsca wylotu. Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

Zgodnie z prawem turystycznym obowiązującym w Polsce, posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TU Europa, w wysokości 2.160.000,00 PLN dla organizatorów, którzy oferują pakiety turystyczne w oparciu o przeloty tanimi i regularnymi liniami lotniczymi oraz czarterami.

TOP Touristik jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz Polskiej Izby Turystyki.

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY