Retman

Jesteśmy biurem podróży istniejącym na opolskim rynku od 1995 roku.

Pierwszym krokiem w działalności biura było pośrednictwo w sprzedaży biletów autokarowych na przewozy międzynarodowe. W tym celu pozyskaliśmu szeroką gamę przewożników stwarzając tym samym możliwość wykupienia przejazdu do niemalże wszystkich krajów Europy. Ponadto zajęliśmy się sprzedażą agencyjną imprez turystycznych, poszukując coraz to nowych organizatorów, którzy swoją ofertą wzbogacali nasze propozycje dla klientów.

W drugim roku naszej działalności stworzyliśmy własny produkt turystyczny: kolonie w Polsce i na Słowacji. Oferta okazała się trafna, czego dowodem było wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Idąc za ciosem rozszerzyliśmy własną ofertę o wczasy w Chorwacji a dla amatorów zimowego szaleństwa możliwość wyjazdów do Włoch,Austrii i na Słowację.
Dnia 19.04.1999 Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki przyznał nam koncesję organizatora turystyki (nr 0052), co pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł w zakresie organizacji imprez. Powstają następne nasze produkty; ponownie Chorwacja, tym razem obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży, a dla dorosłych propozycje spędzenia urlopu z dojazdem autokarem lub własnym od Istrii po Dubrownik.

Ostatnio, w związku ze zmiennością potrzeb naszych klientów poszerzyliśmy zakres działalności o organizację kolonii i obozów we Włoszech i w Austrii. Proponujemy również wyjazdy studenckie, zielone szkoły oraz dla grup zorganizowanych wycieczki do Włoch, Chorwacji, Hiszpanii, Francji a także krajów skandynawskich, zapewniając fachową obsługę i sprawdzonych pilotów. W roku 2007 zakupiliśmy autokar turystyczny marki SCANIA PB (wc, klimatyzacja, barek, wideo), aby zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowe i bezpieczne warunki podróżowania.

Ponadto znajdą Państwo u nas ofery renomowanych zagranicznych touroperatorów takich jak: TUI, Neckermann, Interhome, oraz bogatą ofertę polskich touroperatorów m.in.: Sigma Travel, Rainbow, GTI Travel, Logos Tour, Ecco Holiday i wielu innych.

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY