Net Holiday

Net Holiday

Net Holiday jako Pierwszy Internetowy Touroperator na rynku turystycznym w Polsce od kilku lat swojej działalności oferuje Klientom wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.
Oferta wypoczynku przygotowana jest w myśl zasady: „u nas płacisz tylko za wakacje”. Nie prowadzi kosztownych kampanii reklamowych, dzięki czemu przeznacza więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu.
Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów z solidnym doświadczeniem zawodowym, dla których priorytetem jest wysoka satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów.  Aby zagwarantować odpowiednią jakość wypoczynku stale wizytują oni wszystkie oferowane hotele, zatrudniają najlepszych rezydentów i animatorów, oraz na bieżąco badają satysfakcję Klientów. Dobre opinie osób, które wypoczywały z Net Holiday stanowią tego potwierdzenie.
Dynamiczny i stały rozwój firmy zapewnia szeroka oferta wczasów lotniczych, obejmująca kraje basenu Morza Śródziemnego, Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Bułgarię, Turcję, Maroko oraz wyjazdów wypoczynkowych połączonych ze zwiedzaniem. Jest to w sumie wybór spośród 20 najbardziej popularnych destynacji, z wylotami z 9 lotnisk w Polsce.
Net Holiday znany jest również z sieci hoteli przeznaczonych do wypoczynku rodzinnego typu Family Club z polskimi animatorami.
Net Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będący wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, oraz posiada certyfikat Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.

Zobacz popularne kierunki na wakacje z biurem podróży NET HOLIDAYS:
Grecja, Bułgaria, Włochy, Hiszpania, Albania

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY