Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

W styczniu odbyło się spotkanie sieci franczyzowej Travelplanet.pl podsumowujące rozwój  w 2017 roku.

Ubiegły rok był jak do te pory czasem największego rozwoju sieci. Otworzyliśmy aż 53 biura, co pozwoliło na zakończenie roku z liczbą 90 oddziałów franczyzowych. Sprzedaż firmy wykonana przez biura franczyzowe znacznie przewyższyła zakładany pułap, co daje dodatkowe powody do radości w firmie.

FPOK spotkanie

Najlepsze biura w sieci Travelplant.pl zostały nagrodzone za największą sprzedaż oraz dynamikę rozwoju.

Na spotkaniu prezes Travelplant.pl Robert Gołuński wraz z dyrektorami, nie tylko podsumowali ubiegłoroczny rozwój, ale również przedstawili plany na 2018 rok.

Na 2018 rok mamy jeszcze bardziej ambitne plany. Ten rok zamierzamy zakończyć liczbą 150 prężnie działających biur i wszystko wskazuje na to, że nam się uda. Rośniemy w siłę dużo szybciej, niż rynek i jesteśmy z tego bardzo dumni. Dostajemy coraz więcej zapytań o współpracę w ramach sieci franczyzowej. Małe, działające na rynku biura podróży oraz częściej zauważają potencjał rozwoju wynikający z przystąpienia do dużej sieci.

To będzie kolejny rok rozwoju dla Travelplanet.pl.

FPOK spotkanie

22.01.2018

Najnowsze aktualności

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

13.06.2017

Rzetelność i etyczne zachowania w biznesie to wartości szczególnie pożądane w kontaktach między przedsiębiorcami którzy szukają pewnych i wypłacalnych partnerów. Przestrzeganie zasad etyki biznesowej stanowi podstawę prowadzenia działalności przez Travelplanet.pl.

Wygraj podróż kulinarną z Travelplanet.pl

Wygraj podróż kulinarną z Travelplanet.pl

24.11.2016

Kochasz celebrować drobne przyjemności i uwielbiasz podróże? Weź udział w konkursie Russell Hobbs i wygraj organizowaną przez Travelplanet.pl podróż pełną kulinarnych przyjemności dla dwóch osób

Moneyback - nawet 5% zwrotu wartości wycieczki!

Moneyback - nawet 5% zwrotu wartości wycieczki!

16.04.2016

Zapłać za wycieczkę kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 16,64%) lub Millenium Alfa (RRSO 16,64%), a zwrot 5% poniesionych wydatków, czyli nawet 760 zł rocznie wróci na rachunek Twojej karty kredytowej

Najlepszy sklep internetowy 2015 – Ranking Money.pl

Najlepszy sklep internetowy 2015 – Ranking Money.pl

30.12.2015

Travelplanet.pl najlepszym sklepem internetowym w kategorii Turystyka w 2015 roku. Tak ocenił nas w swoim rankingu Money.pl - największy i najbardziej opiniotwórczy portal finansowy w Polsce. Tytuł lidera w Turystyce Money.pl przyznaje nam niemal nieprzerwanie od 2005 roku!

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY