Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

W styczniu odbyło się spotkanie sieci franczyzowej Travelplanet.pl podsumowujące rozwój  w 2017 roku.

Ubiegły rok był jak do te pory czasem największego rozwoju sieci. Otworzyliśmy aż 53 biura, co pozwoliło na zakończenie roku z liczbą 90 oddziałów franczyzowych. Sprzedaż firmy wykonana przez biura franczyzowe znacznie przewyższyła zakładany pułap, co daje dodatkowe powody do radości w firmie.

FPOK spotkanie

Najlepsze biura w sieci Travelplant.pl zostały nagrodzone za największą sprzedaż oraz dynamikę rozwoju.

Na spotkaniu prezes Travelplant.pl Robert Gołuński wraz z dyrektorami, nie tylko podsumowali ubiegłoroczny rozwój, ale również przedstawili plany na 2018 rok.

Na 2018 rok mamy jeszcze bardziej ambitne plany. Ten rok zamierzamy zakończyć liczbą 150 prężnie działających biur i wszystko wskazuje na to, że nam się uda. Rośniemy w siłę dużo szybciej, niż rynek i jesteśmy z tego bardzo dumni. Dostajemy coraz więcej zapytań o współpracę w ramach sieci franczyzowej. Małe, działające na rynku biura podróży oraz częściej zauważają potencjał rozwoju wynikający z przystąpienia do dużej sieci.

To będzie kolejny rok rozwoju dla Travelplanet.pl.

FPOK spotkanie

22.01.2018

Najnowsze aktualności

Informacja dla klientów biura Neckermann

Informacja dla klientów biura Neckermann

25.09.2019

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem niewypłacalności Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego komunikatu dla podróżnych, którzy zawarli umowy o imprezy turystyczne z Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o.

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

27.03.2019

Zapłać za wycieczkę kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 14,19 %) lub Millenium Alfa (RRSO 14,19 %). W ramach programu Moneyback 5% sumy miesięcznych transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową w punktach Partnerów (w tym Travelplanet.pl) wróci na rachunek Twojej karty kredytowej. Łączna wysokość środków zwróconych w danym roku kalendarzowym nawet do 760,00 PLN.”.

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

01.03.2019

Jeżeli otrzymasz wezwanie do zapłaty lub e-mail przypominający o upływającym terminie dopłaty do rezerwacji, zachowaj ostrożność i sprawdź:

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

13.06.2017

Rzetelność i etyczne zachowania w biznesie to wartości szczególnie pożądane w kontaktach między przedsiębiorcami którzy szukają pewnych i wypłacalnych partnerów. Przestrzeganie zasad etyki biznesowej stanowi podstawę prowadzenia działalności przez Travelplanet.pl.