OGŁOSZONO STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Szanowni Państwo,

W ostatnich tygodniach decyzją rządu ogłoszony został stan zagrożenia epidemicznego, a następnie stan epidemii w Polsce Czasowo zawieszono ruch lotniczy i przywrócono granice. W konsekwencji touroperatorzy odwołują lub zawieszają imprezy turystyczne.

Decyzja jest drastyczna, ale konieczna. Stawką jest zdrowie i życie nas wszystkich, a to dla Travelplanet.pl i touroperatorów jest najważniejsze. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jesteśmy świadomi, że straconych dni urlopowych nie da się zwrócić. Mamy nadzieję, że kryzys związany z koronawirusem zostanie szybko opanowany, tak aby znów można było bezpiecznie podróżować. Prosimy o wyrozumiałość.

O szczegółach będziecie Państwo informowani na bieżąco – indywidualnie skontaktujemy się z każdym z Państwa. Klientów posiadających rezerwację w najbliższych dniach prosimy o kontakt ze specjalistami z działu obsługi klienta pod adresem: sok@travelplanet.pl w celu ustalenia dalszych kroków. Informujemy również, że w związku z ponadprzeciętnym ruchem na infolinii prosimy o kontakt mailowy.

Najświeższe informacje możecie Państwo sprawdzić klikając TUTAJ

13.03.2020

Najnowsze aktualności

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

MONEYBACK – nawet do 5% zwrotu wartości wycieczki!

27.03.2019

Zapłać za wycieczkę kartą kredytową Millennium Impresja (RRSO 14,19 %) lub Millenium Alfa (RRSO 14,19 %). W ramach programu Moneyback 5% sumy miesięcznych transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową w punktach Partnerów (w tym Travelplanet.pl) wróci na rachunek Twojej karty kredytowej. Łączna wysokość środków zwróconych w danym roku kalendarzowym nawet do 760,00 PLN.”.

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

Jak rozpoznać fałszywy e-mail od oszustów podszywających się pod Travelplanet.pl?

01.03.2019

Jeżeli otrzymasz wezwanie do zapłaty lub e-mail przypominający o upływającym terminie dopłaty do rezerwacji, zachowaj ostrożność i sprawdź:

Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

Podsumowanie 2017 roku – Travelplanet.pl rośnie w siłę

22.01.2018

W styczniu odbyło się spotkanie sieci franczyzowej Travelplanet.pl podsumowujące rozwój  w 2017 roku. Ubiegły rok był jak do te pory czasem największego rozwoju sieci. Otworzyliśmy aż 53 biura, co pozwoliło na zakończenie roku z liczbą 90 oddziałów franczyzowych.

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

Rzetelność i uczciwość w biznesie są najważniejsze dla Travelplanet.pl

13.06.2017

Rzetelność i etyczne zachowania w biznesie to wartości szczególnie pożądane w kontaktach między przedsiębiorcami którzy szukają pewnych i wypłacalnych partnerów. Przestrzeganie zasad etyki biznesowej stanowi podstawę prowadzenia działalności przez Travelplanet.pl.

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY