Syczuan z Pandą

promocje dla tej oferty

Opis hotelu

K

****

R

Chiny

O

Chengdu - Rezerwat Pandy Wielkiej (Bifengxia) - Yaan - Luding - Kangding - Emei Shan - Leshan - Chengdu

D

Warszawa - Chengdu. Wylot z Polski.

D

Chengdu. Przylot do Chengdu, przejazd do hotelu, a następnie rozpoczęcie programu. Popołudniowy spacer alejami (Kuam and Zhai Alley), stanowiącymi historyczno-kulturowe centrum miasta, przy których znajdują się liczne dziedzińce, tradycyjne sklepiki oraz zatłoczone do późna restauracje. Kolacja w restauracji z typowym syczuańskim daniem - huo guo (gorący kociołek). Nocleg w hotelu.

D

Chengdu. Po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Jinsha oraz świątyni Wuhou zbudowanej przez władcę cesarstwa Cheng w ostatnich latach panowania Zachodniej Dynastii Jin. W środku znajduje się około 40 rzeźb słynnych postaci z okresów Shu i Han, a ponadto wiele pamiątkowych przedmiotów sakralnych oraz zwojów. Następnie wizyta w wiejskiej chacie Du Fu Caotang, w której mieści się muzeum jednego z najsłynniejszych chińskich poetów - Du Fu oraz spacer stara ulicą handlową Jinli. Wizyta w sklepie z wyrobami z jedwabiu. Kolacja oraz nocleg w hotelu. Dla chętnych udział w słynnym pokazie "Zmiana twarzy".

D

Chengdu - Bifengxia - Yaan. Śniadanie. Przejazd z Chengdu do największego na świecie Rezerwatu Pandy Wielkiej - Bifengxia. Przejazd do Yaan z postojem w starożytnym miasteczku Shangli, w którym znajdują się budowle z czasów dynastii Ming i Qing. Kolacja oraz nocleg w hotelu w Yaan.

D

Yaan - Luding - Kangding. Śniadanie. Przejazd autobusem w kierunku tybetańskiej prefektury autonomicznej Garze, gdzie zobaczymy 100-metrowy zabytkowy most Luding Bridge (1701 r.) łączący dawniej prowincję Syczuan z Tybetem. Po południu przejazd w kierunku jeziora Mugecuo, znajdującego się ok. 35 km od Kangding. Spacer w malowniczej scenerii, wśród gęstych lasów, wodospadów oraz gorących źródeł. Wieczorem kolacja oraz powrót do hotelu.

D

Kanding - Emei Shan. Po śniadaniu przejazd z Kanding do miasta Emeishan. Zakwaterowanie w hotelu oraz czas wolny na odpoczynek. Kolacja oraz nocleg w hotelu.

D

Emei Shan. Po śniadaniu przejazd autobusem pod górę Emei Shan - jeden z czterech świętych buddyjskich szczytów w Chinach. Wierzchołek Emei Shan często góruje ponad warstwą chmur, które będzie można sfotografować. Wjazd kolejką linową na Złoty Szczyt (3100 m n.p.m.) oraz wizyta w świątyni Huazang wybudowanej w czasach panowania dynastii Ming, odrestaurowanej w latach 70 XX w. Powrót do miasta, kolacja w restauracji oraz nocleg w hotelu. Dla chętnych pokaz walk kung-fu.

D

Emei Shan - Leshan - Chengdu. Po śniadaniu przejazd autobusem do miasta Leshan, sławnego dzięki 71-metrowemu posągowi Buddy, wznoszącemu się nad zbiegiem dwóch rzek - Dadu He i Min He. Rejs z przewodnikiem, który opowie o historii powstania tego niezwykłego dzieła wykonanego z piaskowca. Wizyta w lokalnej herbaciarni, a następnie powrót do Chengdu. Kolacja w restauracji oraz nocleg w hotelu.

D

Chengdu - Warszawa. Po śniadaniu przejazd na lotnisko, zakończenie programu oraz wylot do Polski.

C

przelot na trasie Warszawa - Chengdu - Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 4**** w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu, lokalny transport klimatyzowanym autokarem, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów), serwis polskiego pilota,

C

dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 355 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, kosztów wizy chińskiej Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej,

O

Obsługa w języku polskim

I

Wizy Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 260 PLN/os. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. za pośrednictwo. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie paszportu każdego uczestnika, ważnego min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Chin (z 3 pustymi stronami obok siebie/ogólnie 6 wolnych stron), ręcznie wypełnionego wniosku wizowego (prawidłowo, zgodnie ze wzorem), wydrukowanego dowodu rezerwacji/vouchera, 1 zdjęcia (kolorowe, w formacie paszportowym), ksera pierwszej strony paszportu (z danymi i zdjęciem; prosimy kserować paszporty osobno, na białej kartce A4). Dokumenty prosimy przesyłać na adres biura przedstawicielskiego - Crear Travel sp. z o.o., ul. Berezyńska 39 lok. 65, 03-908 Warszawa z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 14 dni roboczych przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania wyższej opłaty za pośrednictwo wizowe, tj. 150 PLN/os. i opłaty za wyrobienie wizy ekspresowej, której koszt wynosi 370 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy jednak możliwość odwołania pośrednictwa. UWAGA! Ambasada Chin ma prawo odmówić wydania wizy bez podania przyczyny. Paszporty będą do odbioru podczas odprawy na lotnisku Chopina w Warszawie w dniu wylotu, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane są klientowi. W przypadku chęci wcześniejszego odebrania dokumentów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod nr telefonu +48 601 196 898 lub na adres e-mail wizy@eccotravel.eu. Ponadto wymagane jest przesłanie danych paszportowych w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 30 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Chinach (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.

Ta oferta objęta jest Promocją Wakacje 100%

Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne! Każda impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia pomoc w przypadku ewentualnej upadłości jej organizatora. Rezerwując za pośrednictwem Travelplanet.pl masz 100% pewności, że Twoje wakacje dojdą do skutku. Czytaj więcej >>

Udogodnienia:
 • Oferty egzotyczne
Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Przewodnik

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 15072017ECTR176715
Cena za osobę:
5 979 - zł %
Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń

71 769 56 98
Nasza prowizja: 0 zł
Cena:
(dla 2 osób)
11 958
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka , którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os– za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt. 4);
 • 2) 13 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 4);
 • 4) 0 PLN– za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
10 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
So 15.07.2017
8 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Ecco Travel
Zobacz wszystkie warianty
Wylot:
So 15.07.2017
00:00 - Warszawa
00:00 - Chengdu
Powrót:
N 23.07.2017
00:00 - Chengdu
00:00 - Warszawa
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą?
Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Najniższej Ceny

  Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

 • Promocja Wakacje 100% za 0 zł

  Zapewniamy pomoc w przypadku upadłości organizatora. Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 zł
Cena:
10 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelplanet.pl w celu realizacji zamówienia.

Wybrana
oferta:

Syczuan z Pandą

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
So 15.07.2017
Wylot z:
Warszawa
Cena
11 958
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1
2
3
4
5
6
0
1
2
3
4
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
So 15.07.2017
8 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 5 979