Chiny - Skarby Południa

promocje dla tej oferty

Opis hotelu

K

****

R

Chiny

O

SZANGHAJ - GUILIN - YANGSHUO - LONGSHENG - GUILIN - HANGZHOU - SUZHOU - SZANGHAJ

D

Wylot z Polski do Szanghaju. Dzień. 2. Szanghaj. Przylot do Szanghaju i rozpoczęcie programu. Pojedziemy na nabrzeże (tzw. Bund) - symbol Szanghaju, pozostałość dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. W programie również Plac Miejski oraz Szanghajskie Muzeum ze znakomitą kolekcją, obrazującą rozwój sztuki chińskiej na przestrzeni dziejów. Zobaczymy także Perłę Orientu - trzecią z najwyższych w Azji wież telewizyjnych. Czas wolny na zakupy, a dla chętnych rejs po rzece Huangpu Jiang. Kolacja w restauracji. Dzień. 3. Szanghaj - Guilin. Po śniadaniu odwiedzimy przepiękny, klasyczny ogród Yuyuan z czasów dynastii Ming, starą część miasta oraz Fabryka Pereł. W dalszej części dnia możliwość zrobienia zakupów w dzielnicy Tianzifang - miejscu, gdzie znajdują się liczne kawiarenki, sklepy oraz lokale ze wszystkim. Późnym popołudniem przejedziemy na stację, skąd odjeżdża pociąg w kierunku Guilin w prowincji Guangxi. Nocleg w pociągu.

D

Guilin. Przyjazd do Guilin w godzinach rannych, transfer do hotelu na śniadanie. Zwiedzanie - wzgórze Fubo (Wzgórze Ujarzmiające Fale), z którego rozpościerają się niezapomniane widoki na okolicę. Jaskinia Trzcinowej Fujarki - grota będąca przykładem niezwykłej erozji, pełna malowniczych form skalnych. Opcjonalnie słynny połów ryb przy pomocy kormoranów lub spacer po Guilin nocą. Kolacja.

D

Guilin - Yangshuo. Śniadanie. Chińskie krajobrazy - rejs statkiem po rzece Li do miasteczka Yangshuo (ponad czterogodzinna trasa rejsu wiedzie wzdłuż niezwykłych, krasowych gór noszących malownicze nazwy). Lunch w czasie rejsu. Czas wolny - odpoczynek i spacer w Yangshuo, niezwykle malowniczym miasteczku, nazywanym przez Chińczyków "małym rajem w dużym kraju". Kolacja.

D

Yangshuo - Longsheng - Guilin - Hangzhou. Po śniadaniu przejazd autobusem do Longsheng. Tradycyjna architektura regionu oraz tarasowe wzgórza i stroje etniczne stanowią piękne krajobrazy dla miłośników fotografii. Powrót do Guilin. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorem rozpoczniemy nocny przejazd pociągiem do Hangzhou - jednej z dawnych stolic siedmiu królestw, położonej na południowym krańcu Wielkiego Kanału. Marco Polo, który odwiedził miasto w XIII w.

D

Hangzhou. Przyjazd na miejsce w porze lunchu. Przejażdżka łodzią po Jeziorze Zachodnim, będącym jedną z głównych atrakcji miasta oraz spacer po jednym z malowniczych parków, otaczających taflę jeziora. Wizyta w lokalnej herbaciarni. Obiad w restauracji.

D

Hangzhou - Suzhou. Po śniadaniu zwiedzimy świątynię Natchnionego Odosobnienia - Lingying z 326 r. z posągami Buddy oraz Pagodę Sześciu Harmonii (Liuhe) z 970 roku. Przejazd do Suzhou. Zwiedzanie pięknego Ogrodu Lwiego Gaju, jednej z popularniejszych ulic miasta - Shantang oraz wizyta wMuzeum Jedwabiu. Kolacja.

D

Suzhou - Szanghaj. Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta nazywanego Wenecją Wschodu. Odwiedzimy przepiękny Ogród Mistrza Sieci (Wangshi Yuan), a następnie udamy się w drogę powrotną do Szanghaju, gdzie zobaczymy Świątynię Nefrytowego Buddy - jednej z niewielu świątyń buddyjskich w mieście oraz udamy się na spacer słynną ulicą Nanjing Road.

D

akończenie programu i transfer na lotnisko w Szanghaju, wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie.

C

Przelot na trasie Warszawa - Shanghaj - Warszawa, Opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, Zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach dwuosobowych, Wyżywienie typu HB - śniadania w hotelu, kolacje (standard turystyczny) w lokalnych restauracjach. Do kolacji - 1 szklanka napoju typu soft drink (piwo, cola, woda mineralna do wyboru) oprócz dnia 3 kolacja we własnym zakresie, Bilety kolejowe na przejazdy pociągami wg programu, Zwiedzanie wg programu, Serwis polskiego pilota, Lokalny transport klimatyzowanym autokarem,

C

dopłaty do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 205 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, kosztów wizy chińskiej Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej,

O

w języku polskim.

I

Wizy Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 260 PLN/os. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. za pośrednictwo. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie paszportu każdego uczestnika, ważnego min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Chin (z 3 pustymi stronami obok siebie/ogólnie 6 wolnych stron), ręcznie wypełnionego wniosku wizowego (prawidłowo, zgodnie ze wzorem), wydrukowanego dowodu rezerwacji/vouchera, 1 zdjęcia (kolorowe, w formacie paszportowym), ksera pierwszej strony paszportu (z danymi i zdjęciem; prosimy kserować paszporty osobno, na białej kartce A4). Dokumenty prosimy przesyłać na adres biura przedstawicielskiego - Crear Travel sp. z o.o., ul. Berezyńska 39 lok. 65, 03-908 Warszawa z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 14 dni roboczych przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania wyższej opłaty za pośrednictwo wizowe, tj. 150 PLN/os. i opłaty za wyrobienie wizy ekspresowej, której koszt wynosi 370 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy jednak możliwość odwołania pośrednictwa. UWAGA! Ambasada Chin ma prawo odmówić wydania wizy bez podania przyczyny. Paszporty będą do odbioru podczas odprawy na lotnisku Chopina w Warszawie w dniu wylotu, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane są klientowi. W przypadku chęci wcześniejszego odebrania dokumentów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod nr telefonu +48 601 196 898 lub na adres e-mail wizy@eccotravel.eu. Ponadto wymagane jest przesłanie danych paszportowych w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 30 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Chinach (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.

Ta oferta objęta jest Promocją Wakacje 100%

Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne! Każda impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia pomoc w przypadku ewentualnej upadłości jej organizatora. Rezerwując za pośrednictwem Travelplanet.pl masz 100% pewności, że Twoje wakacje dojdą do skutku. Czytaj więcej >>

Udogodnienia:
 • Oferty egzotyczne
Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Przewodnik

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 25072017ECTR25814
Cena za osobę:
5 449 - zł %
Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń

71 769 56 98
Nasza prowizja: 0 zł
Cena:
(dla 2 osób)
10 898
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka , którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os– za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt. 4);
 • 2) 13 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 4);
 • 4) 0 PLN– za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
10 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
Wt 25.07.2017
9 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Ecco Travel
Zobacz wszystkie warianty
Wylot:
Wt 25.07.2017
00:00 - Warszawa
00:00 - Szanghai
Powrót:
Cz 03.08.2017
00:00 - Szanghai
00:00 - Warszawa
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą?
Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Najniższej Ceny

  Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

 • Promocja Wakacje 100% za 0 zł

  Zapewniamy pomoc w przypadku upadłości organizatora. Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 zł
Cena:
10 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelplanet.pl w celu realizacji zamówienia.

Wybrana
oferta:

Chiny - Skarby Południa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
Wt 25.07.2017
Wylot z:
Warszawa
Cena
10 898
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
1
2
3
4
5
6
0
1
2
3
4
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
<2
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wt 25.07.2017
9 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 5 449