Zdrowie w Kenii


Międzynarodowe świadectwo szczepienia przeciwko żółtej febrze i cholerze jest zwykle wymagane przy przekraczaniu granicy lądowej (dla osób przylatujących bezpośrednio z Europy szczepienie nie jest obowiązkowe). Zaszczepić należy się również przeciwko polio, tężcowi, oraz durowi brzusznemu. Można również zaszczepić się przeciw żółtaczce typu A, ale zdania na temat jej skuteczności są podzielone, dlatego należy skrupulatnie przestrzegać zasad higieny. W celu uniknięcia malarii, należy dobrze zabezpieczyć się przed komarami oraz regularnie przyjmować specjalne tabletki antymalaryczne.* Pamiętajmy, aby wszystkie czynności związane ze szczepieniami oraz innymi zabezpieczeniami rozpocząć co najmniej na 6 tygodni przed planowaną podróżą, a tabletki antymalaryczne należy zażywać przez zalecany czas po powrocie.
Źródło: wydawnictwo Pascal


Okazje Last Minute: Kenia

Kenia na skróty

Pogoda w Kenii

Dzisiaj, 18.4 26°C
Sprawdź średnie temperatury »
Kenia 7 dni, Last Minute już od 5296 zł

Szukasz wakacji
w Kenii?

801 400 600
koszt 0,49 za min z VAT

71 769 56 98
wg stawki operatora

... lub zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie!

Zostaw kontakt »

Rezerwacja w salonie

Opinie o miastach w Kenii

Kilifi
gosc : (2008-04-12) napisał

gorąco polecam Ogólnie: miejscowość położona z dala od wielkiego miasta dookoła pełno tutejszych wiosek w których jest co zobaczyć jeżeli chodzi o miejscowy folklor obsługa hotelu chętnie oprowadza po okolicznych wioskach jak też szkołach w których można uczestniczyć nawet w zajęciach lekcyjnych naprawdę niezapomniane wrażenia . nie ma problemu z dostępem do sklepów ogólnie gorąco polecam. przepiękna rafa koralowa
Pogoda: w lutym pogoda rewelacyjna

Przewodnik drukowany

Kup teraz z 15 % rabatem na hasło Travelplanet.pl

Położona na równiku we wschodniej Afryce Kenia, nad brzegami Oceanu Indyjskiego od północy graniczy z Somalią, Etiopią i Sudanem, od zachodu z Ugandą, a od południa z Tanzanią.

Kup teraz »
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij