Co zabrać do Francji

1. <strong>Absolutnie niezbędne elementy ekwipunku</strong> turysty jadącego do Francji to: aparat i kamera, okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem UV, nakrycie głowy chroniące przed udarem. Polecamy również zabrać ze sobą parasol lub płaszcz przeciwdeszczowy.

Pogoda we Francji

Dzisiaj, 20.10 18°C
1. Absolutnie niezbędne elementy ekwipunku turysty jadącego do Francji to: aparat i kamera, okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem UV, nakrycie głowy chroniące przed udarem. Polecamy również zabrać ze sobą parasol lub płaszcz przeciwdeszczowy. 2. Najbardziej popularnym środkiem przemieszczania się jest pociąg. Sieć kolejowa jest bardzo rozbudowana i należy do najnowocześniejszych i najszybszych na świecie. Oferowanych jest sporo biletów zniżkowych dla turystów, na trasach krajowych (mniej płacą osoby do 26 rok życia, osoby po 60 roku życia, pary podróżujące wspólnie, a także rodziny z dziećmi). Warto również zapoznać się z ofertą organizacji oferujących tańsze bilety kolejowe na trasach międzynarodowych (najpopularniejsze to BIJ, Wasteels, Inter-Rail oraz Rail Europe Senior Card).
Les Alpages du Corbier

Les Alpages du Corbier

Cena za 1 osobę:
2 449 zł - 7 %
3. Płacenie kartą jest rozpowszechnione, można nimi płacić w dużych hotelach restauracjach i w wielu sklepach. Najczęściej akceptowane są karty VISA, MasterCard, Maestro, Cirrus, AmericanExpress. Sieć bankomatów jest bardzo rozbudowana. W większości banków i kantorach wymiany można realizować czeki podróżne (najpopularniejsze to American Express, Thomas Cook, Citicorp) i Euroczeki.
SKI CLOSING PARTY

SKI CLOSING PARTY

Cena za 1 osobę:
2 458 zł
4. W większości miast dwuosobowy pokój można wynająć za ok. 23-30 EUR. Nocleg w schronisku młodzieżowym to wydatek rzędu ok. 19 EUR. Około 8-12 EUR zapłacimy za obiad w kafejce.

5. Studenci posiadający legitymację ISIC mogą liczyć na wiele zniżek, przy zakupie biletów do muzeum, teatru, czy kina. Członkowie Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych zaoszczędzą nawet do 8 EURO na dobę, za korzystanie z francuskiej bazy schronisk.

Opinie o miastach we Francji

5,0
Marne La Vallee Izabela
Myślę ze główną atrakcja jest właśnie Park Disneyland.Z hotelu można było isć tam pieszo.Klimat parku z alejkami.Duże brawa dla ogrodników ,kwiaty są wszędzie ,kwitna nie byle jak ,ale symetrycznie ,pod kolor,nie ma mowy o bylejakosci.To jest naprawdę super utrzymane.

Okazje Last Minute: Francja

Residence L'Ours Blanc

Residence L'Ours Blanc
7 dni 06.01 - 13.01 inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Wygoda Travel
4 976 zł / 2 os.
2 488 zł / 1 os.
2 676 zł / 1 os. - 7 %

Le Grand Panorama (Valmeinier)

Le Grand Panorama (Valmeinier)
7 dni 06.01 - 13.01 inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Wygoda Travel
5 035 zł / 2 os.
2 517 zł / 1 os.
2 711 zł / 1 os. - 7 %

Les Lumieres de Neige

Les Lumieres de Neige
7 dni 06.01 - 13.01 inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Wygoda Travel
5 095 zł / 2 os.
2 547 zł / 1 os.
2 741 zł / 1 os. - 7 %

Francja na skróty

Przewodnik:
  • Francja
    Poznanie kraju o tak niezwykłych krajobrazach, wspaniałej przeszłości historycznej i bogactwie kulturowym jest fascynującą przygodą. Kup teraz »
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY