Hotel Sahara Beach

Opis hotelu

Opis chwilowo niedostępny. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt
z Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl.

Opinie o hotelu: Sahara Beach

3.8

Ocena klientów
na podstawie 5 dodanych opinii

Lokalizacja: 3,6
Pokój: 3,6
Posiłki: 4,2
Basen: 5,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 2,5
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • 3.0
  ( lipiec 2011 )

  Dobry dla francuzów

  obsługa hotelowa liczyła się wyłącznie z francuzami. Polacy byli wręcz "olewani" na stołówce, w efekcie na podanie napoju czekało się ok 30 min.
  obsługa hotelowa liczyła się wyłącznie z francuzami. Polacy byli wręcz "olewani" na stołówce, w efekcie na podanie napoju czekało się ok 30 min.
 • 4.0
  ( wrzesień 2008 )

  To nie miłosc od pierwszego wejrzenia.

  Ogólnie: Duży kompleks, dobrze zorganizowany , z miłym dla wzroku terenem oraz nie naganna infrastrukturą. Jakość/cena: Mimo, że cena w Neckermanie nie powalała , nie żałuje wydanych pieniędzy . Infrastruktura: Moloch, ale dobrze zorganizowany. Baseny i plaża - tak samo jak sklepy bez zarzutu . No i przydział stolików indywidualny - przy takiej ilosci trafiony. Pokoje: Małe, przytulne, bez szału. Do spania wystczają . Posiłki: Całkiem smaczne, bez zarzutów. Basen: Same superlatywy. Do tego basen kryty . Czystość i obsługa: Jakby nie spojrzec dużo ludzi sie przewija Lokalizacja: Nie ma sie czego czepic.
  Ogólnie: Duży kompleks, dobrze zorganizowany , z miłym dla wzroku terenem oraz nie naganna infrastrukturą. Jakość/cena: Mimo, że cena w Neckermanie nie powalała , nie żałuje wydanych pieniędzy . Infrastruktura: Moloch, ale dobrze zorganizowany. Baseny i plaża - tak samo jak sklepy bez zarzutu . No i
  przydział stolików indywidualny - przy takiej ilosci trafiony. Pokoje: Małe, przytulne, bez szału. Do spania wystczają . Posiłki: Całkiem smaczne, bez zarzutów. Basen: Same superlatywy. Do tego basen kryty . Czystość i obsługa: Jakby nie spojrzec dużo ludzi sie przewija Lokalizacja: Nie ma sie czego czepic.
 • 5.0
  ( wrzesień 2014 )

  Hotel niesamowity, który zasługuje na więcej gwiazd niż on ma się wielk...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Hotel niesamowity, który zasługuje na więcej gwiazd niż on ma się wielki Aqua Park, który doceniam :-) docenione zarówno dzieci jak i dorosłych.-)<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> mecz 3-gwiazdkowy, pokój przestronny, bardzo codziennie.-)<br /><strong>Wyżywienie</strong> zróżnicowane, pyszny, smaczny, lody, owoce, słodkie)<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> doskonałe, nie mam nic do dodania.-)<br /><strong>Plaża</strong> piękny, biały piasek, czyste morze, delikatny, idealny dla dzieci<br />
  Ocena ogólna Hotel niesamowity, który zasługuje na więcej gwiazd niż on ma się wielki Aqua Park, który doceniam :-) docenione zarówno dzieci jak i dorosłych.-)
  Zakwaterowanie mecz 3-gwiazdkowy, pokój przestronny, bardzo codziennie.-)
  Wyżywienie
  zróżnicowane, pyszny, smaczny, lody, owoce, słodkie)
  Usługi hotelowe doskonałe, nie mam nic do dodania.-)
  Plaża piękny, biały piasek, czyste morze, delikatny, idealny dla dzieci
 • 4.0
  ( czerwiec 2014 )

  Super urlop

  <strong>Ocena ogólna</strong> Super urlop<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Menšie izby ale mało, wielki výhlad nad morzem.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie dobre, veľký bola wybór, ale bardzo robiť nevedia mäso. AJ keď straciliśmy na końcu zawsze keď sa dokladali niečo przeszły.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Usługi Hotel dobry ale boli ked daliśmy niekomu niektórzy jeden próbował sa dinar viac niektorý do nato, čakali<br /><strong>Plaża</strong> Przyjechaliśmy w nocy, Keď bola veľká búrka 2 dzień MŚP mali więcej riasy brudne, to samo, więc wykorzystaliśmy na basen, po 2 dňoch sa bardziej wyczyszczone i bolo piękne priezračné.<br />
  Ocena ogólna Super urlop
  Zakwaterowanie Menšie izby ale mało, wielki výhlad nad morzem.
  Wyżywienie Jedzenie dobre, veľký bola wybór, ale bardzo robiť nevedia mäso. AJ keď straciliśmy na końcu zawsze keď sa dokladali niečo przeszły.
  Usługi hotelowe
  Usługi Hotel dobry ale boli ked daliśmy niekomu niektórzy jeden próbował sa dinar viac niektorý do nato, čakali
  Plaża Przyjechaliśmy w nocy, Keď bola veľká búrka 2 dzień MŚP mali więcej riasy brudne, to samo, więc wykorzystaliśmy na basen, po 2 dňoch sa bardziej wyczyszczone i bolo piękne priezračné.
 • 3.0
  ( wrzesień 2012 )

  Hotel położony jest tuż przy plaży, więc to był wielki atut. Pojechaliś...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Hotel położony jest tuż przy plaży, więc to był wielki atut. Pojechaliśmy po sezonie, więc nie było dużo ludzi. Hotel posiada wiele sportowych używać i ogólnie byliśmy zadowoleni z hotelu. Tylko pokoje mogłyby być większe. Na zdjęciach tak przynajmniej wyglądają, niż w rzeczywistości.<br />
  Ocena ogólna Hotel położony jest tuż przy plaży, więc to był wielki atut. Pojechaliśmy po sezonie, więc nie było dużo ludzi. Hotel posiada wiele sportowych używać i ogólnie byliśmy zadowoleni z hotelu. Tylko pokoje mogłyby być większe. Na zdjęciach tak przynajmniej wyglądają, niż w rzeczywistości.
  />

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

0 OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY