Sri Lanka, Kalutara

Hotel Hotel : Royal Palms Beach

Opis hotelu

Kategoria :



Region :

Sri Lanka

Opis hotelu :

Zieleń palm kontrastuje z czerwienią cegieł i krytymi czerwoną dachówką dachami tego jednego z najbardziej eleganckich hoteli na wyspie. Hotel znajduje się na południowo- zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, 40 km od Colombo i 2 km od miasteczka Kalutara, tuż przy pięknej piaszczystej plaży. Teren hotelu jest miejscem, gdzie można zrelaksować się w cieniu zielonych palm. W dwóch skrzydłach budynku miesci się 124 ekskluzywnych pokoi wyposażonych w najnowoczesniejsze udogodnienia. Każdy z nich jest urządzony ze smakiem i luksusem. Wszystkie pokoje posiadają widok na basen, ogród lub morze.


SPORT I FITNESS:


siatkówka, tenis ziemny (płatny), badminton, jacuzzi, centrum fitness, bilard.


DODATKOWE INFORMACJE:


hotel miesci się ok. 40 km od Colombo, przy Kalautara Beach.
Pokoje posiadaja widok na basen, ogród lub morze.


LOKALIZACJA :

przy plaży, ok. 90 km od lotniska.

PLAżA :

piaszczysta, łagodne zejscie, przy hotelu.

ROZRYWKA :

muzyka na żywo, dyskoteka.

DLA DZIECI :

mini klub, basen.

WYżYWIENIE :

sniadania i obiadokolacje w formie bufetu, możliwosć dopłaty do pakietu All Inclusive.

Parametry hotelu :

Kategoria oficjalna: *****

Kategoria Ecco Holiday:

Pokoje:5 Udogodnienia:5

liczba pokoi :

124 restauracje: 1 bary: 2 windy: 1 baseny odkryte: 2 bar bar przy basenie lobby pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne) recepcja 24h taras słoneczny ogród fryzjer pasaż handlowy salon urody parasole przy basenie leżaki przy basenie room service 24h.

Opis pokoi :

klimatyzacja indywidualnie sterowana telewizja satelitarna sejf mini bar (płatny) lodówka (płatna) widok na morze telefon (płatny) taras/balkon suszarka do włosów mini bar/lodówka (płatne) łazienka z wanną i prysznicem.

http :

//www.tangerinehotels.com

All inclusive :

TAK

Standard :

5

Opinie użytkowników

bardzo dobrze
gosc [08.05.2009]
ocena użytkownika:5.00/5.00
bardzo mi sie podobalo jezeli ktos jedzie do Kalutary to prosze napisac do mnie na maila moge polecic swietnego tamtejszego przewodnika który moze zabrac na safari oraz do kandy moj mail to: rhina@onet.eu
gosc [19.07.2009]
ocena użytkownika:4.75/5.00
Poprawny , adekwatnie do kategorii. lot na wyspe koniecznie liniami sri lankan. cudowna obsluga.
gosc [27.10.2008]
ocena użytkownika:4.67/5.00
Więcej opinii o tym hotelu

Hotel Hotel : Royal Palms Beach w ofertach organizatorów

  • Ecco Travel
    Zakwaterowanie: Junior Suite Inne opcje Pokój dwuosobowy Pokój dwuosobowy
    Wyżywienie: BB - Śniadania
    Cena za osobę: od 5668
    Wybierz termin:
    Sprawdź ofertę