Polska, Zakopane

Hotel Snowboard - Zakopane

Opis hotelu

Kategoria:Region:Opis:

Wiek uczestników: 8-12; 13-18 lat
Zakopane - miejscowość położona na wysokości 800 - 1000 m n.p.m. w kotlinie między Gubałówką (1123 m n.p.m.) a masywem Giewontu (1894 m n.p.m.). Najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa Polski, stolica sportów zimowych i punkt wyjścia wycieczek w Tatry.

Program:

Obóz oparty jest w głównej mierze na zajęciach snowboardowych prowadzonych na stokach w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Witowie. Zajęcia odbywają się pod opieką wychowawcy/licencjonowanego instruktora. Organizowane będą również jazdy wieczorne przy oświetlonych stokach. Grupy liczą ok. 10 osób dla osiągnięcia lepszego efektu szkoleniowego. Niezbędne 400 zł na zakup karnetów narciarskich i realizację programu rekreacyjnego.
Przykładowy program obozu
Dzień 1 Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne.
Dzień 2 Zajęcia programowe, wieczorem spacer po Krupówkach.
Dzień 3 Zajęcia na sztucznym lodowisku, zajęcia programowe, gry zręcznościowe.
Dzień 4 Wycieczka na Gubałówkę i Krupówki, zajęcia programowe.
Dzień 5 Wykład snowboardowy, gry i zabawy, zajęcia programowe.
Dzień 6 Wycieczka do Aguaparku w Zakopanem, zajęcia programowe, dyskoteka.
Dzień 7 Zajęcia programowe, kulig z pochodniami i ognisko, spotkanie podsumowujące.
Dzień 8 Po śniadaniu wyjazd.

Zakwaterowanie:

Pensjonat "Za Wodą" to nowy pensjonat o dobrym standardzie, usytuowany w dzielnicy Olcza w cichym i spokojnym miejscu. Pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników narciarnia, dwie sale taneczne z lustrami, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sala kominkowa.

Świadczenia Zakwaterowanie:

7 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie śniadanie, obiad, kolacja lub śniadanie, prowiant na stok, obiad w porze kolacji. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: autokar (klimatyzacja, video, WC). Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.- SKI Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Uwagi:

W przypadku złych warunków pogodowych, złej kondycji psychofizycznej obozowiczów, zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać kaski ochronne, które są obowiązkowe dla narciarzy i snowboardzistów poniżej 18 roku życia. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Program fakultatywny:

Za dodatkową opłatą isnieje możliwość odbycia kursu na klasy sprawności Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu (informacje w biurze organizatora).

Opinie użytkowników o hotelu Snowboard - Zakopane

Przeczytaj pozostałe opinie o hotelu  »

Hotel Snowboard - Zakopane w ofertach organizatorów

Brak dostępnych miejsc dla obiektu lub sprzedaż została zakończona.
Zadzwoń aby zarezerwować podobne oferty: 801 400 600.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij