Hotel Snowboard - Zakopane

Opis hotelu

Kategoria

Region

Opis

Wiek uczestników: 12-14 i 15-18 lat Zakopane - miejscowość położona na wysokości 800-1000 m n.p.m. w kotlinie między Gubałówką (1123 m n.p.m.) a masywem Giewontu (1894 m n.p.m.). Najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa Polski, stolica sportów zimowych i punkt wyjścia wycieczek w Tatry.

Program

Obóz przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na snowboardzie oraz dla tych, którzy chcą doskonalić posiadane już umiejętności. W trakcie obozu zajęcia snowboardowe będą prowadzone na stokach m.in. w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Witowie. Zajęcia odbywają się pod opieką wychowawcy-instruktora. Organizowane będą również jazdy wieczorne przy oświetlonych stokach. Grupy liczą ok. 10 osób dla osiągnięcia lepszego efektu szkoleniowego. Przykładowy program obozu Dzień 1 Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Dzień 2 Zajęcia programowe, wieczorem spacer po Krupówkach. Dzień 3 Zajęcia na sztucznym lodowisku, zajęcia programowe, gry zręcznościowe. Dzień 4 Wycieczka na Gubałówkę i Krupówki, zajęcia programowe. Dzień 5 Wykład snowboardowy, gry i zabawy, zajęcia programowe. Dzień 6 Wycieczka do aquaparku w Zakopanem, zajęcia programowe, dyskoteka. Dzień 7 Zajęcia programowe, kulig z pochodniami i ognisko, spotkanie podsumowujące. Dzień 8 Po śniadaniu wyjazd.

Zakwaterowanie

Pensjonat "Za Wodą" to ośrodek o dobrym standardzie, usytuowany w dzielnicy Olcza w cichym i spokojnym miejscu. Pokoje 3, 4, 5 -osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników narciarnia, dwie sale taneczne z lustrami, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sala kominkowa.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie śniadanie, obiad, kolacja lub śniadanie, prowiant na stok, obiad w porze kolacji. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: autokar (klimatyzacja, WC). Ubezpieczenie: Signal Iduna-SKI. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena karnetu ok. 300 zł. Wypożyczenie sprzętu (narty/snowboard + buty) ok. 40 zł/dzień.

Uwagi

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać kaski ochronne, które są obowiązkowe dla narciarzy i snowboardzistów poniżej 18 roku życia. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztów karnetów.

Program fakultatywny

Proponujemy wzbogacenie programu obozu o dodatkowe zajęcia rekreacyjne lodowisko, wycieczka na Gubałówkę, wyjście do aquaparku oraz kulig z pochodniami i ognisko - cena 130 zł Film

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY