Hotel Snowboard - Zakopane

Opis hotelu

K

R

O

Wiek uczestników: 12-14 i 15-18 lat Zakopane - miejscowość położona na wysokości 800-1000 m n.p.m. w kotlinie między Gubałówką (1123 m n.p.m.) a masywem Giewontu (1894 m n.p.m.). Najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa Polski, stolica sportów zimowych i punkt wyjścia wycieczek w Tatry.

P

Obóz przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na snowboardzie oraz dla tych, którzy chcą doskonalić posiadane już umiejętności. W trakcie obozu zajęcia snowboardowe będą prowadzone na stokach m.in. w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Witowie. Zajęcia odbywają się pod opieką wychowawcy-instruktora. Organizowane będą również jazdy wieczorne przy oświetlonych stokach. Grupy liczą ok. 10 osób dla osiągnięcia lepszego efektu szkoleniowego. Przykładowy program obozu Dzień 1 Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Dzień 2 Wyjazd na stok, podział na grupy pod względem poziomu zaawansowania, szkolenie snowboardowe, wieczorem spacer po Krupówkach. Dzień 3 Zajęcia na sztucznym lodowisku, szkolenie snowboardowe, gry zręcznościowe. Dzień 4 Wycieczka na Gubałówkę i Krupówki, szkolenie snowboardowe. Dzień 5 Wykład snowboardowy, gry i zabawy, szkolenie snowboardowe. Dzień 6 Wycieczka do aquaparku w Zakopanem, szkolenie snowboardowe, dyskoteka. Dzień 7 Szkolenie snowboardowe, kulig z pochodniami i ognisko, spotkanie podsumowujące. Dzień 8 Po śniadaniu wyjazd.

Z

Pensjonat "Za Wodą" to ośrodek o dobrym standardzie, usytuowany w dzielnicy Olcza w cichym i spokojnym miejscu. Pokoje 3, 4, 5 -osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników narciarnia, dwie sale taneczne z lustrami, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sala kominkowa.

S

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie śniadanie, obiad, kolacja lub śniadanie, prowiant na stok, obiad w porze kolacji. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: autokar (klimatyzacja, WC). Ubezpieczenie: Signal Iduna-SKI. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

I

Cena karnetów 10-15 lat - 365 zł, powyżej 16 lat - 425 zł. Wypożyczenie sprzętu (snowboard + buty) ok. 40 zł/dzień.

U

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać kaski ochronne, które są obowiązkowe dla snowboardzistów poniżej 18 roku życia. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztów karnetów.

P

Proponujemy wzbogacenie programu obozu o dodatkowe zajęcia rekreacyjne lodowisko, wycieczka na Gubałówkę, wyjście do aquaparku oraz kulig z pochodniami i ognisko - cena 130 zł Film

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

0 OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY