Hotel Primavera

Opis hotelu

K

2*

D

Costa Blanca

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest ok. 60 km od lotniska w Alicante. Położony jest na wybrzeżu Cota Blanca w cichej uliczce miasta Benidorm. W drugiej linii od plaży Poniente (ok. 200 metrów) i bardzo blisko plaży Levante (8 minut). W najbliższej okolicy można odkryć wiele cichych zakątków, a także odwiedzić lokalne bary i restauracje oraz angielskie puby i kawiarnie na świeżym powietrzu w porcie przy plaży. Punkt widokowy Balcon del Mediterraneo znajduje się 650 metrów od obiektu.

U

całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu, dostęp do interetu, wypożyczalnia samochodów, restauracja bufetowa, bar, salon telewizyjny, gry.

P

W hotelu znajdują się 44 w pełni wyposażone pokoje. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie). Wyposażenie - klimatyzacja/ogrzewanie, telewizor, telefon, sejf, dostęp do internetu. W pełni wyposażona łazienka. *dodatkowo płatne

W

Śniadanie, śniadanie + obiadokolacja, śniadanie + obiad + kolacja.

S

www.hotelprimavera.es

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - mały bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ograniczoną opiekę lokalnego przedstawiciela w języku angielskim, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego *, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). * W celu sprawdzenia kosztu dodatkowego bagażu prosimy o kliknięcie w poniższy link. www.yobboo.pl/att/Ceny-i-limity-bagazowe.pdf Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY