Hotel Grand Varna

Opis hotelu

Opis chwilowo niedostępny. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt
z Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl.

Opinie o hotelu: Grand Varna

4.6

Ocena klientów
na podstawie 23 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,2
Posiłki: 4,7
Basen: 4,8
Czystość: 4,4
Obsługa: 4,7
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • seniorów
 • ceniących spokój i ciszę
 • 3.5
  ( wrzesień 2017 )

  Sam resort bardzo fajny ale to nie 5 gwiazdek

  Pobyt oceniam na dobry ale sam hotel na pewno nie ma 5*.<br />Z zewnątrz "późny Gierek" :) w środku poziom P oraz M (są tam restauracje, lobby Bar, wyjście na SPA, baseny oraz recepcja) widać, że przeszło to gruntowny remont i wygląda ładnie. Natomiast jak pójdziemy do swojego pokoju to dalej komuna. Ja byłem na 9 piętrze, widok na Morze Czarne, łóżka duże prześcielone starą kapą. Na podłodze śmierdząca wykładzina. Łazienka z poutykanymi silikonem dziurami, spore ogniska grzyba :( pourywane uchwyty, odlepiający się silikon. Nam jeszcze trafiła się popsuta spłuczka - po zgłoszeniu sprawy po półtorej dnia przyszedł Pan (chyba fucha) naprawił i powiedział że źle naciskamy przycisk od wody :) Zaraz po jego wyjściu woda dalej ciekła wiec mieliśmy to już gdzieś... Panie sprzątaczki różnie, jedne posprzątały inne nawet nie wymieniły ręczników, mimo że były na podłodze. Na korytarzach też przestarzała wykładzina.<br />W połowie pobytu spaliła nam się żarówka - już nie zdążyli wymienić do końca pobytu.<br />Biuro ściągnęło nas do hotelu już na 10.00 rano - no i niestety ale na zameldowanie trzeba było czekać do 14.00 :( niby otrzymaliśmy opaski ALL ale aby coś zjeść trzeba było czekać do 12.00 także jak ktoś przyjechał z dziećmi to trochę problem, bo nie dasz im drinka żeby oszukać żołądek od głodu, gdyż w samolocie też nie było przekąsek. <br />Kilka barów, bogate karty drinków, jak ktoś chciał mocniejszego drinka czy nawet samą rakiję nie było najmniejszego problemu.<br />Plac zabaw dla dzieci, tematyczne restauracje, położenie, atrakcje, imprezy na plaży oraz przy głównym basenie - SUPER! Człowiek zapominał że za chwilę idzie spać "razem z grzybem". Same restauracje podawały smaczne i ciepłe dania, aczkolwiek mocno monotonne (śniadania przez 7 dni dokładnie to samo) obiad i kolacja były z praktycznie takim samym menu.<br />Blisko morze, park, przystanek na autobus 409 - jechał co 10 min, cena biletu 1,6lv i byliśmy w centrum Warny.<br />Przy wymeldowaniu z hotelu (7 rano) mieliśmy otrzymać paczkę śniadaniową, oczywiście hotel zapomniał i o głodzie na lotnisko i do domu :)
  Pobyt oceniam na dobry ale sam hotel na pewno nie ma 5*.
  Z zewnątrz "późny Gierek" :) w środku poziom P oraz M (są tam restauracje, lobby Bar, wyjście na SPA, baseny oraz recepcja) widać, że przeszło to gruntowny remont i wygląda ładnie. Natomiast jak pójdziemy do swojego pokoju to dalej komuna.
  Ja byłem na 9 piętrze, widok na Morze Czarne, łóżka duże prześcielone starą kapą. Na podłodze śmierdząca wykładzina. Łazienka z poutykanymi silikonem dziurami, spore ogniska grzyba :( pourywane uchwyty, odlepiający się silikon. Nam jeszcze trafiła się popsuta spłuczka - po zgłoszeniu sprawy po półtorej dnia przyszedł Pan (chyba fucha) naprawił i powiedział że źle naciskamy przycisk od wody :) Zaraz po jego wyjściu woda dalej ciekła wiec mieliśmy to już gdzieś... Panie sprzątaczki różnie, jedne posprzątały inne nawet nie wymieniły ręczników, mimo że były na podłodze. Na korytarzach też przestarzała wykładzina.
  W połowie pobytu spaliła nam się żarówka - już nie zdążyli wymienić do końca pobytu.
  Biuro ściągnęło nas do hotelu już na 10.00 rano - no i niestety ale na zameldowanie trzeba było czekać do 14.00 :( niby otrzymaliśmy opaski ALL ale aby coś zjeść trzeba było czekać do 12.00 także jak ktoś przyjechał z dziećmi to trochę problem, bo nie dasz im drinka żeby oszukać żołądek od głodu, gdyż w samolocie też nie było przekąsek.
  Kilka barów, bogate karty drinków, jak ktoś chciał mocniejszego drinka czy nawet samą rakiję nie było najmniejszego problemu.
  Plac zabaw dla dzieci, tematyczne restauracje, położenie, atrakcje, imprezy na plaży oraz przy głównym basenie - SUPER! Człowiek zapominał że za chwilę idzie spać "razem z grzybem". Same restauracje podawały smaczne i ciepłe dania, aczkolwiek mocno monotonne (śniadania przez 7 dni dokładnie to samo) obiad i kolacja były z praktycznie takim samym menu.
  Blisko morze, park, przystanek na autobus 409 - jechał co 10 min, cena biletu 1,6lv i byliśmy w centrum Warny.
  Przy wymeldowaniu z hotelu (7 rano) mieliśmy otrzymać paczkę śniadaniową, oczywiście hotel zapomniał i o głodzie na lotnisko i do domu :)
 • 4.3
  ( wrzesień 2017 )

  Zadowoleni

  Hotel w porządku, posiłki dla każdego coś dobrego plus bary do dyspozycji dodatkowo super. Ogólnie miejsce dobre a z małymi dziećmi rewelacja.
  Hotel w porządku, posiłki dla każdego coś dobrego plus bary do dyspozycji dodatkowo super. Ogólnie miejsce dobre a z małymi dziećmi rewelacja.
 • 4.7
  ( wrzesień 2017 )

  Bardzo dobry pobyt, ale nie 5 gwiazdek

  Właśnie wróciłem z pobytu w tym hotelu (oferta All Inclusive). Hotel z zewnątrz, jak każdy zauważa, wygląda okropnie - na szczęście tylko z zewnątrz, wewnątrz wygląd jest już bardzo na poziomie.<br /><br />Kilka restauracji (wszystkie w ramach all inclusive), jedna główna ze śniadaniem, obiadem i kolacją w formie szwedzkiego stołu, do dwóch (Włoska i BBQ) na kolację należy się wcześniej zarejestrować. Jedzenie niczego sobie, cały czas donoszone nowe, świeże porcje. Do tego kilka miejsc, gdzie można sobie podjeść (Hot Dog bar, Fruit Bar, Patisserie - nie wszystko wliczone tutaj w all inclusive, Noodle Bar). No i do tego 24h/dobę czynny bar z drinkami przy basenie, warto tutaj zaznaczyć, że karta drinków była obszerna, a na alkoholu nie szczędzono. <br /><br />Jeśli chodzi o rozrywkę - prywatna, odgrodzona plaża 2 minuty od wyjścia z hotelu, przy niej kolejny bar oraz scena, na której odbywały się mini disco oraz pokazy (ja byłem na przykład na pokazie tańca brazylijskiego). Wolałem jednak smażyć się na leżakach (są zwykłe oraz "łóżka" z kotarami i poduszkami) przy basenie (całkiem duży, woda odpowiedniej temperatury, zaraz przy barze alkoholowym). Poza tym basenem są jeszcze dwa mniejsze obok.<br /><br />Dla ludzi lubiących spokój też polecam, ponieważ części dla dzieci są w miarę oddalone od części dla dorosłych, więc jedyny kontakt z dziećmi miałem w restauracjach. Dla rodziców z dziećmi z kolei też polecam, ponieważ części dla dzieci nie jest mało.<br /><br />Z minusów - stan pokoju nie był świetny. W wannie ciężko było wyregulować temperaturę, widać było oderwaną rączkę przy wannie (ślady wypełniono silikonem), drzwi od łazienki miały od wewnątrz wybitą dziurę w miejscu, gdzie spotykały się z odbojnikiem. Jednak klimatyzacja działała, a łóżka są tak duże, że dwie osoby spokojnie mogły spać w jednym (a byliśmy w pokoju dwuosobowym, więc teoretycznie mogłoby tam nawet wejść 4). W pokoju była też lodówka, ale pusta - wszelkie butelki trzeba było samemu przynosić. Oprócz tego leżaki nie były dokładnie sprzątane, zgaszone papierosy na podstawce na napoje pod parasolem musieliśmy sami wyrzucić, po tym jak czekaliśmy 3 dni, aż ktoś to zauważy.<br /><br />Można też pojechać autobusem 409 do samej Warny (koszt 1 lv, podróż ok. 20 minut), chociaż osobiście nie widziałem dużo miejsc do zwiedzenia.<br /><br />Mimo tych wad, za które oceniłbym jednak hotel na 4 gwiazdki, gorąco polecam.<br />
  Właśnie wróciłem z pobytu w tym hotelu (oferta All Inclusive). Hotel z zewnątrz, jak każdy zauważa, wygląda okropnie - na szczęście tylko z zewnątrz, wewnątrz wygląd jest już bardzo na poziomie.

  Kilka restauracji (wszystkie w ramach all inclusive), jedna główna ze śniadaniem, obiadem i kolacją
  w formie szwedzkiego stołu, do dwóch (Włoska i BBQ) na kolację należy się wcześniej zarejestrować. Jedzenie niczego sobie, cały czas donoszone nowe, świeże porcje. Do tego kilka miejsc, gdzie można sobie podjeść (Hot Dog bar, Fruit Bar, Patisserie - nie wszystko wliczone tutaj w all inclusive, Noodle Bar). No i do tego 24h/dobę czynny bar z drinkami przy basenie, warto tutaj zaznaczyć, że karta drinków była obszerna, a na alkoholu nie szczędzono.

  Jeśli chodzi o rozrywkę - prywatna, odgrodzona plaża 2 minuty od wyjścia z hotelu, przy niej kolejny bar oraz scena, na której odbywały się mini disco oraz pokazy (ja byłem na przykład na pokazie tańca brazylijskiego). Wolałem jednak smażyć się na leżakach (są zwykłe oraz "łóżka" z kotarami i poduszkami) przy basenie (całkiem duży, woda odpowiedniej temperatury, zaraz przy barze alkoholowym). Poza tym basenem są jeszcze dwa mniejsze obok.

  Dla ludzi lubiących spokój też polecam, ponieważ części dla dzieci są w miarę oddalone od części dla dorosłych, więc jedyny kontakt z dziećmi miałem w restauracjach. Dla rodziców z dziećmi z kolei też polecam, ponieważ części dla dzieci nie jest mało.

  Z minusów - stan pokoju nie był świetny. W wannie ciężko było wyregulować temperaturę, widać było oderwaną rączkę przy wannie (ślady wypełniono silikonem), drzwi od łazienki miały od wewnątrz wybitą dziurę w miejscu, gdzie spotykały się z odbojnikiem. Jednak klimatyzacja działała, a łóżka są tak duże, że dwie osoby spokojnie mogły spać w jednym (a byliśmy w pokoju dwuosobowym, więc teoretycznie mogłoby tam nawet wejść 4). W pokoju była też lodówka, ale pusta - wszelkie butelki trzeba było samemu przynosić. Oprócz tego leżaki nie były dokładnie sprzątane, zgaszone papierosy na podstawce na napoje pod parasolem musieliśmy sami wyrzucić, po tym jak czekaliśmy 3 dni, aż ktoś to zauważy.

  Można też pojechać autobusem 409 do samej Warny (koszt 1 lv, podróż ok. 20 minut), chociaż osobiście nie widziałem dużo miejsc do zwiedzenia.

  Mimo tych wad, za które oceniłbym jednak hotel na 4 gwiazdki, gorąco polecam.
 • 4.5
  ( sierpień 2017 )

  Było super, ale....

  Wakacje uznajemy za bardzo udane, hotel identyczny jak na zdjęciach, wszystko zgadza się z opisem, lecz hotel niekoniecznie zasługuje na 5 gwiazdek. Jedzenie pyszne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Super widok na morze z 10 piętra. Klimatyzacja w pokoju, wygodne łóżka. W pobliżu plaża ( 2 min od hotelu) dużo leżaków. Za minus uznajemy podejście rezydentki, wycieczki, które nam proponowała można znaleźć połowę taniej na miejscu. Przez cały pobyt rezydentkę widzieliśmy tylko kilkanaście minut. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne i uznajemy, że warto było spędzić tam 8 dni
  Wakacje uznajemy za bardzo udane, hotel identyczny jak na zdjęciach, wszystko zgadza się z opisem, lecz hotel niekoniecznie zasługuje na 5 gwiazdek. Jedzenie pyszne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Super widok na morze z 10 piętra. Klimatyzacja w pokoju, wygodne łóżka. W pobliżu plaża (
  2 min od hotelu) dużo leżaków. Za minus uznajemy podejście rezydentki, wycieczki, które nam proponowała można znaleźć połowę taniej na miejscu. Przez cały pobyt rezydentkę widzieliśmy tylko kilkanaście minut. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne i uznajemy, że warto było spędzić tam 8 dni
 • 5.0
  ( sierpień 2017 )

  Najlepsze wakacje EVER

  Z czystym sumieniem polecam ten hotel zwłaszcza, dla rodzin z dziećmi. Na wakacjach byłam z córką lat 12 i synem lat 6. Pokoje czyste, sprzątane na bieżąco. Sam hotel rowniez bez zastrzeżeń. Pomimo niezbyt korzystnego wyglądu zewnętrznego, w środku warunki bardzo dobre. Hotel bardzo czysty. Obsługa bardzo miła i cierpliwa dla osób, które "kalecza" język angielski. Wifi w pokojach działa bardzo dobrze. Mieszkaliśmy na 11 piętrze. Pokój z widokiem na morze, na szczęście bez słońca za dnia, więc klimatyzacja w pokoju nie była praktycznie w ogóle używana. Jedzenie urozmaicone, bardzo dobre. Dużo owoców. Dla dzieci kącik z osobnym jedzeniem. Nadto po śniadaniu, obiedzie czy kolacji, można było spróbować przeroznych ciast, ciastek i ciasteczek. Teren wokół hotelu czysty i zadbany. Baseny rewelacja. Można było korzystać ze wszystkiego bez żadnych ograniczeń. Leżaki i parasole za darmo, co jest bardzo wielkim plusem. Basen przy morzu z mnóstwem atrakcji- aerobik, piłka wodna, Zumba. Plaża czysta, prywatna. Na pewno odwiedzimy ten hotel w przyszłości.
  Z czystym sumieniem polecam ten hotel zwłaszcza, dla rodzin z dziećmi. Na wakacjach byłam z córką lat 12 i synem lat 6. Pokoje czyste, sprzątane na bieżąco. Sam hotel rowniez bez zastrzeżeń. Pomimo niezbyt korzystnego wyglądu zewnętrznego, w środku warunki bardzo dobre. Hotel bardzo czysty. Obsługa bardzo
  miła i cierpliwa dla osób, które "kalecza" język angielski. Wifi w pokojach działa bardzo dobrze. Mieszkaliśmy na 11 piętrze. Pokój z widokiem na morze, na szczęście bez słońca za dnia, więc klimatyzacja w pokoju nie była praktycznie w ogóle używana. Jedzenie urozmaicone, bardzo dobre. Dużo owoców. Dla dzieci kącik z osobnym jedzeniem. Nadto po śniadaniu, obiedzie czy kolacji, można było spróbować przeroznych ciast, ciastek i ciasteczek. Teren wokół hotelu czysty i zadbany. Baseny rewelacja. Można było korzystać ze wszystkiego bez żadnych ograniczeń. Leżaki i parasole za darmo, co jest bardzo wielkim plusem. Basen przy morzu z mnóstwem atrakcji- aerobik, piłka wodna, Zumba. Plaża czysta, prywatna. Na pewno odwiedzimy ten hotel w przyszłości.
 • 5.0
  ( sierpień 2016 )

  polecam

  Jest super
  Jest super
 • 4.7
  ( lipiec 2017 )

  Było cudownie

  Hotel bardzo polecamy. Naprawdę nie ma się czego czepić. Gorąco polecamy
  Hotel bardzo polecamy. Naprawdę nie ma się czego czepić. Gorąco polecamy

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY