Biuro Podróży OPAL TRAVEL postało w 1989 roku.

Ten zrzeszony w Warszawskiej Izbie Turystyki touroperator prowadzi działalność na rynku turystycznym oferując szeroki wachlarz usług turystycznych, mający na celu spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Opal Travel specjalizuje się w wycieczkach objazdowych i pobytach wypoczynkowych dla grup oraz turystów indywidualnych w najciekawszych zakątkach globu.

Bogata oferta Opal Travel obejmuje: Meksyk, Belize, Honduras, Gwatemalę, Peru, Boliwię, Chile, Ekwador-Wyspy Galapagos, Brazylię, Argentynę, Paragwaj, Urugwaj, Wenezuelę, Indie, Nepal, Bhutan, Tybet, Indie Południowe, Goa, Sri Lankę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indonezję, Kenię, Tanzanię Zanzibar, RPA, Tunezję, Turcję, Iran i wiele innych.

W gorące lato z Opal Travel można zwiedzać takie kraje jak: Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja, Skandynawia, Szwajcaria, Austria, Niemcy.

Zimą porą polecamy narty w Słowacji, Alpach, Skandynawii, Kanadzie.

Opal Travel organizuje imprezy na zamówienie dla firm i zakładów pracy, zapewnia kompleksową obsługę zagranicznych podróży służbowych, organizuje wyjazdy na międzynarodowe targi i wystawy na całym świecie, konferencje i seminaria w kraju i za granicą, pobyty delegacji, grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych na terenie Polski, a także wycieczki i wypoczynek dla młodzieży.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij