Turcja - długi weekend

Na długi majowy weekend polecamy:

Riwiera Turecka
hotel Magic * * * *

Egipt, rejon Hurghada
hotel Empire * * *

Grecja, Kreta,
hotel Ilios * * *

Słońce, ciepłe morze i plaża gwarantowane.
Sprawdź oferty lub zadzwoń do naszego Centrum Rezerwacji 801 400 600
11.08.2005

Najnowsze aktualności

Do rezerwacji parking przy lotnisku gratis!

Do rezerwacji parking przy lotnisku gratis!

07.10.2014

Podróżuj wygodnie i bezpiecznie! Zarezerwuj wycieczkę w Travelplanet.pl wraz z dodatkowym ubezpieczeniem podróżnym i od rezygnacji, a parking przy lotnisku na 7 dni  dostaniesz od nas w prezencie! W przypadku dłuższych wycieczek trwających do 14 dni, za parkowanie zapłacisz promocyjną cenę 39 zł.

Rezerwuj teraz, wyjeżdżaj kiedy chcesz! Promocją objęte są wycieczki zarezerwowane w październiku, z terminem wylotu aż do 15.03.2015 r.

Ekipa na stok - ubezpieczenie dla narciarzy 50% taniej!

Ekipa na stok - ubezpieczenie dla narciarzy 50% taniej!

07.10.2014

Szusuj beztrosko w trakcie zimowego urlopu - zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Rezerwując wyjazd na narty dla minimum 4 osób otrzymasz 50% zniżki na ubezpieczenie podróżne!

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

20.07.2014

Zachowaj na długo piękne wspomnienia z urlopu! Rezerwując wycieczkę w lipcu i sierpniu otrzymasz w prezencie kod, dzięki któremu bezpłatnie złożysz fotoksiążkę z Twoimi wakacyjnymi zdjęciami!  Kod wyślemy do Ciebie po powrocie z wakacji.

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

18.07.2014

W związku z katastrofą lotniczą w przestrzeni powietrznej Ukrainy informujemy, że wszyscy nasi partnerzy współpracują wyłącznie z liniami lotniczymi realizującymi rejsy drogami lotniczymi rekomendowanymi przez Europejską Organizację ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej oraz Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego w bezpiecznej odległości od strefy konfliktu we wschodniej części Ukrainy.

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY