Turcja - długi weekend

Na długi majowy weekend polecamy:

Riwiera Turecka
hotel Magic * * * *

Egipt, rejon Hurghada
hotel Empire * * *

Grecja, Kreta,
hotel Ilios * * *

Słońce, ciepłe morze i plaża gwarantowane.
Sprawdź oferty lub zadzwoń do naszego Centrum Rezerwacji 801 400 600
11.08.2005

Najnowsze aktualności

Parking przy lotnisku gratis do rezerwacji!

Parking przy lotnisku gratis do rezerwacji!

14.08.2014

Podróżuj wygodnie! Tylko do wycieczek wykupionych do końca sierpnia oferujemy tygodniowy postój na parkingu przy lotnisku gratis. W przypadku dłuższych wycieczek trwających do 14 dni, za parkowanie zapłacisz promocyjną cenę 39 zł.

Promocja obejmuje wycieczki z datą wylotu do 31.10.2014 roku. Łączna wartość rezerwacji musi wynosić minimum 5 000 złotych.

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

Fotoksiążka w prezencie do Twoich wakacji!

20.07.2014

Zachowaj na długo piękne wspomnienia z urlopu! Rezerwując wycieczkę w lipcu i sierpniu otrzymasz w prezencie kod, dzięki któremu bezpłatnie złożysz fotoksiążkę z Twoimi wakacyjnymi zdjęciami!  Kod wyślemy do Ciebie po powrocie z wakacji.

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

Oświadczenie w sprawie przelotów nad Ukrainą.

18.07.2014

W związku z katastrofą lotniczą w przestrzeni powietrznej Ukrainy informujemy, że wszyscy nasi partnerzy współpracują wyłącznie z liniami lotniczymi realizującymi rejsy drogami lotniczymi rekomendowanymi przez Europejską Organizację ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej oraz Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego w bezpiecznej odległości od strefy konfliktu we wschodniej części Ukrainy.

Tydzień Tunezyjski w Travelplanet.pl

Tydzień Tunezyjski w Travelplanet.pl

09.07.2014

Zapraszamy do Salonów Podróży Travelplanet.pl na Tydzień Tunezyjski! W nadchodzących dniach czekać będą tam na Was tunezyjskie akcenty: dekoracje i gadżety – niespodzianki, które będziemy wręczać Klientom rezerwującym wyjazdy do Tunezji. Dzięki przygotowanym przez nas materiałom dowiedziecie się więcej o tej pięknej, wakacyjnej destynacji!

0
OFERT
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY